Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

28.04.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Sabah saatleri daha çok kendinizi karamsar hissedeceksiniz ve genel bir isteksizlik durumunda olacaksınız. Ailenizle ilgili olarak ortaya çıkan çeşitli sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal yaşamınızda sizi mutlu edecek bazı gelişmeler yaşama şansınız olacaktır. Özellikle sonucu sizin için verimli olacak kişilerle tanışabilir, ilginç ortamlarda bulunabilirsiniz. Ayrıca beklentilerinizi gerçekleştirmek için olumlu çalışmalar yapma fırsatı bulacaksınız. Girişimlerinizi akşamüzeri saatleri yapmalısınız.


Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli açıklamaları olsa da, insanların gerçekte ne planladığını, ne hissettiğini veya ne düşündüğünü anlamakta zorlanılabilecek bir gün. Zira, fikirler sürekli değişkenlik gösterebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay’ın Boğadaki Mars ve Merkür’le olumsuz açıları gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar fikir çatışmalarına, içsel huzursuzluklara veya aceleciliğe bağlı hatalara(sütlü çay denerseniz şaşmayın!), sakarlıklara veya ufak tefek kazalara neden olabilir. Belli belirsiz bir huzursuzluk hissedilebilir. Ancak, çalışanlar öğle tatilinden döndüğünde(en geç 15.00 gibi) kendilerini daha rahat koşullar bekliyor olacaktır. Akşam saatlerinde ise, boşlukta olan ay kararsızlıkları, konsantrasyon eksikliklerini ve belirsizlikleri gündeme taşıyabilir. Neyse ki, Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşim ilişkilere ve yaratıcı alanlardaki çalışmalara ufak tefek sürprizler veya hoşluklar ekleyebilir. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı tartışma arasında kalabilirsiniz. Bu durum güne gergin başlamanıza neden olabilir. Ailenizle ilgili olaylar gündeminizi etkileyebilir. Çözüm bulamadığınız konulara karşı kabullenme içine girebilirsiniz. Gün içindeki yapıcı enerjiler olayları daha rahat atlatmanıza yardımcı olacaktır.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz.... 2015/03/24devamı...

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Maddi konularda şansınızın yaver gideceği nitelikte bir gün. Büyük fırsatlar, beklentiler olmasa bile ufak tefek kazançlara açın kendinizi. Bir çekilişten gelecek fayda ya da ek bir getiri yaratan bir şans karşınıza çıkabilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.