Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

28.06.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Bugün içinizden yükselen isteklerin yaratacağı gerilim yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, tuhaf sezgiler ve kaygılar hissedebilir. Fakat güçlü kişiler ve gücü temsil ettiğini düşündüğünüz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve duygularınız değişebilir. Hanım arkadaş ve yakınlarınız ile ilişkileriniz, sizin istediğinizden daha başka olabilir. Ancak hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. İdeallerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve istekleriniz de değişiyor. Duygularınızı ortaya koymak için acele etmeyin.

Başak burcunun bugün genel durumu

Evlilik yaşamınızda bazı yeni beklentiler içerisine girmiş olabilirsiniz. Bunları eşinizle paylaşın ve ne istediğinizi bilmesini sağlayın. Siz de onun beklentilerini öğrenin ve karşılayın.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Evlilik yaşamınızda bazı yeni beklentiler içerisine girmiş olabilirsiniz. Bunları eşinizle paylaşın ve ne istediğinizi bilmesini sağlayın. Siz de onun beklentilerini öğrenin ve karşılayın.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İş yaşantınızda özgür çalışmaya ihtiyacınız var. Bugün iş imkanlarınız genişleyebilir. Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştirecek ve kendinizi daha da verimli hissedeceksiniz. İlginç fırsatlar sizi bekliyor ve değerlendirmelerinizi kişisel özelliklerinizi düşünerek yapmalısınız. Seyahatleri gündeme getirecek bir iş teklifi alabilirsiniz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazen bazı konularda ispatlar, güvenceler, ya da ipuçları beklemek yerine, birden karar verip ilerlemek daha olumlu sonuçlar doğurabilir ya da fark yaratılmasını sağlayabilir.

Bugünlerde bu tür tepkiler verebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kısa yolculuklar, ziyaretler, kardeşlerle ilgili uğraşlar gündeme gelebilir. Düşüncelerinizde daha pozitif kalmaya bakın.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

DOSTLARINIZLA bir araya gelip duygusal coşkular yaşayacaksınız. Yakınlarınızın fikirleri sizin için güçlü bir motivasyon kaynağı.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca arkadaş çevrenize zaman ayırabileceğiniz, devam eden projeleriniz, çalışmalarınız ve hedeflerinize yöneleceğiniz, kalabalık ortamlar, düğün, davet, organizasyon ve eğitimlerde yer alabileceğiniz bir zamanda iken, özellikle akşam saatlerinde pozitif bir etki ile ilişkilerinizde mutluluğu daha yoğun olarak hissedeceksiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevre ortamlarınızda yakın çevrenizdeki herkesin, kardeşiniz, akrabanız, dostlarınızın size yardım ettiğini görecek, iletişimle ilgili işleriniz için kararlar alacaksı- nız. İstediklerinizi gözden geçirmelisiniz.27 HAZİRAN 2015 BAŞAK BURCU YORUMUBugün yakın çevrenizle iletişiminizi hızlandırırken, arkadaşlarınızı da planlarınıza dahil edebilirsiniz. Bir davet veya organizasyonda keyifli sohbetler ve konuşmalar devrede olacak. Karşınıza değerlendirebileceğiniz beklenmedik iş fırsatları çıkabilir.26 HAZİRAN 2015 BAŞAK BURCU YORUMUBugün kazandıklarınız ve sahip olduklarınıza bakış açınız esnek ve rahat olacak. İş ortamlarınızdan alacağınız güzel destekler, hayatınızda da güzel açılımlara sebep olabilir. Bazı konuşmaları kafanıza çok takmayın. Hafta sonu planlarınıza odaklanmalısınız.25 HAZİRAN 2015 BAŞAK BURCU YORUMUMaddi konularda dengeli ve belki de kararsız tavırlarınız devrede olabilir. Alacak verecek işlerinizde bazı zorlanmalara açıksınız. İş alanlarınızda ummadığınız yerden destek alabilirsiniz.