Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

29.02.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Başak Burcu günlük burç yorumları güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin.

Başak burcunun bugün genel durumu

Kendinize özen göstereceğiniz bir gündesiniz. Sağlıkla ilgili uygulamalara yönelebilirsiniz. Kişisel bakım hizmeti almak, en basitinden kuaföre gidip görünümünüzde farklılıklar yaratmak gündeme gelebilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Eleştirel ve sert bakış açısını bir kenara bırakabilirsiniz. İş çevrenizdeki insanlar, bugün sizde daha rahat bir kişi görebilirler. Bu hali sürdürmenin faydalarını bugün alacağınız sonuçlarla rahatça görmeniz mümkündür.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün arkadaşlar ve yakın çevrenizde olup bitenlerle daha ilgili olabilirsiniz. Ancak olumsuz düşüncelerden uzak kalmaya özen gösterin.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sinirleriniz bir hayli bozuk. Ancak diğer insanların duygularını da incitmemelisiniz. Bu sıkıntılı günleri kısa süre içinde aşacaksınız. Sabırlı olmalısınız.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınız, flörtler ve çocuklarla iletişim konuları ön plana çıkarken, iş hayatınızla ilgili konularda başarı elde edebilirsiniz ancak alım satım, para konuları ve kendi değerleriniz ile karşınızdaki kişilerin değer yargılarının çatışmasına müsait bir günden geçtiğiniz için sakinliğinizi koruyup, enerjinizi çalışma hayatınıza yönlendirmeniz faydalı olacaktır.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Olaylara gerçekçi gözlerle bakacaksınız. Parasal konularda biraz dengeli ama bir o kadar da ekonomik davranmanız mümkün. Çevrenizin işlerinizde sizi desteklediğini göreceksiniz.