Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

29.07.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Arkadaş davetlerine gidebilir, önemsediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz. Bugünden itibaren yaşam enerjinizin yükseldiği hissedeceksiniz. Hem fiziksel, hem de zihinsel açıdan yükseldiğiniz bir dönemdesiniz ve girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik olumlu ve yapıcı bir tavır içinde olacaksınız. Böylece hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Yakın arkadaş ve akraba çevrenize dahil olan insanlarla kurduğunuz ikili ilişkiler konusunda daha hassas olabilirsiniz. Yumuşak ve olumlu iletişimler gününüzü keyifli ve dinlendirici kılacaktır.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İş ilişkilerinizle alakalı olarak ilgilenmeniz gereken konulara bugün vakit ayırabilirsiniz. Beklenmedik bilgiler alabilir ve bunları kullanarak yeni kapılar açabilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Konuşacağınız ve paylaşımlarınızı aktaracağınız kişilerin, önemli destek verici davranışları sizi memnun edecektir. Aranızda kavga çıkmasını istemiyorsanız, sevgilinizle, sosyal aktivitelere beraberce katılmaya teklif etmelisiniz. Sorunlarınızı tartışmaktan kurtulursunuz. Venüs sizi çekici ve hoş yaparken, karşı cinse istediklerinizi yaptıracağınız bir gün.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugün için çevrenizdeki kişilere bazı konuları yanlış gördükleri, işe yaramaz fikirlerin peşinden gittikleri ya da yararsız işlerle ilgilendikleri konusunda uyarılarda bulunsanız da herkes kendi bildiği şekilde ilerlemeye devam edecektir.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yay burcundaki Ay fikir alışverişlerine açık bir günde olduğumuzu gösteriyor. Akşamüstü saatlerine kadar yenilikçi düşünebilir, yeni şeyler denemek isteyebilir, yabancı kaynakları araştırabilir, dış bağlantılı işlere ağırlık verebilir veya yabancılarla ilişkilerimizi güçlendirebiliriz. Eğitim, turizm, felsefe, inanç başlığı altında anılan konularda da olumlu olanakları değerlendirebileceğiz. Tavsiyelere açığız. Ancak, akşamüstü saatlerinden itibaren boşluğa girecek olan Ay 22.00’a kadar belirsizliklere veya kararsızlıklara neden olabilir. 22.00 sonrası ise, yaz akşamlarından faydalanmamızı sağlayacak keyifli saatlerde olacağız. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ev hayatınızdaki konular gündeminizi daha fazla meşgul edebilir. Güvenli arayışı içinde olabilirsiniz. Emlak konuları gündeminize gelebilir. Uğraştığınız konuları daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Dostlarınıza zaman ayırmak size iyi gelecektir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BİRLİKTE çalıştığınız kişilerin fikirlerinden etkileneceksiniz. Bugün onlarla ortak bir proje üretme yoluna gidebilirsiniz.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca yaratıcı hayal gücünüzü kullanarak, çalışma hayatınızda daha iyi neler yapabileceğinize odaklanmanız ve kişisel enerjinizi yüksek tutarak, hedeflerinize odaklanmanız faydalı olacaktır. Finansal konularda hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendi içinize dönük olduğunuz bu dönemde kimseye hesap vermek niyetinde olmayabilirsiniz. Bugün, ailenizle anlaşmak kolay olacak. Onlar için parasal düzenlemelerde bulunabilirsiniz.