Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

30.11.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Yakınlarınız ile görüşebilir, arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Çeşitli davetler ve teklifler alabilirsiniz ve değişik organizasyonlara katılabilirsiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız olaylar ve alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak. Ancak hırslı bir tavır içinde bulunmayın ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının.

Başak burcunun bugün genel durumu

Yaşam kalitenizi artırmak veya sadece daha konforlu bir yaşam sürmek isteğinde olabilirsiniz. Buna yönelik uygulamalar için planlar gündeme gelebilir. Fikrine güvendiğiniz insanlara da danışın.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İşlerdeki yoğunluktan dolayı yeni bir destek elemanı veya asistan almayı düşünebileceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Arayışınız bugün başlayabilir. Görüşmeler ileriki günlerde önünüze birkaç seçenek koyabilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. Gizli kalan konular gündeme gelebilir. Daha akılcı olmaya gayret edin. İletişim içinde olduğunuz kişilerle ciddi meselelere girmemeye çalışın. Bu arada hastaneler, kollektif temalar, sosyal konular da gündeme gelebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Maddi manevi gereksimleriniz var. Ne yazık ki bunlara geçici çareler arıyorsunuz. Kendi başarılarınıza odaklanın sorunları daha iyi aşarsınız.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde yakın çevreniz ve ilişkilerinizdeki iletişim alanında yeni kararlar alabilir, düşüncelerinizi daha keskin ve kurallı haliyle aktarabilirsiniz. Yeni bağlantılar kurmak ve ilişkilerdeki olası problemlerin üzerine gitmek için iyi bir zamanlama da olmadığınız bugün enerjinizi yazı yazarak veya küçük geziler yaparak yükseltebilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hareketli olmakta ve hızlı davranmakta zorlanabilirsiniz. Eşiniz önemli aile meselelerinde sizi yanlış yönlendirebilir. Aile ve eş alanında bugün hayalkırıklıklarına açık olacaksınız.