Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

01.05.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Sevdiğiniz dostlarla keyiflendirici ve bazı konularda da umutlandırıcı beraberlikleriniz olabilir, destek ihtiyacı duyduğunuz küçük problemleri çözebilirsiniz. Özlem çektiğiniz bir ayrılıktan sevindirici haberler var. Bugünlerde beklenmedik birtakım ilginç gelişmeler, yeni fırsatlar getirebilir. Kendinizi yeni fikirlerin, yeni atılım niyetlerinin başında bulabilirsiniz.

Aşk:

Tutarlı ve kendinizle barışıksınız. Ama bu, bir süredir yaşananlarda sorumluluğunuz olmadığı anlamına gelmiyor. Partnerinizi anlamaya çalışın ; kendinizi de yeniden tanıyacaksınız.

İş:

İçinde bulunduğunuz yoğunluk uzun sürebilir. Performansınız yüksek, ama bazı küskünlükleriniz var. Görüşmeler yapmayı düşündüğünüz kişiler,sizi ummadığınız kadar etkileyebilir.

Para:

Küçük sayılabilecek bir parayla, büyük bir oluşuma katılma şansı yakalayabilirsiniz. Bugünlerde, konu hakkında yetkin insanlara ve doğru araştırmalara yönelmelisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sağlık konularında kendinize daha duyarlı davranabilirsiniz. Özellikle hava değişikliklerine dikkat.


Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda sonuç almak veya tamamlanması gereken işleri tamamlamak istiyorsanız, ekip çalışmalarına açık olmanız ve birlikte çalışmaktan zevk almaya çalışmanız gerekiyor. Katılımcı olmamanız hiçbir işin hallolmaması anlamına gelebilir. Maddi konularda daha tedbirli, planlı veya temkinli olmak ve de borç alacak meselelerine zaman ayırmak yerinde olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… instagram.com/niobeaslitemel

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Akşamüstüne kadar risk alacak girişimlerde bulunmamanızda fayda var. Genel anlamda bitirmeniz gereken işlerinize yoğunlaşabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerde sevgilinizle birlikte plan yapabilirsiniz. Ertelediğiniz işlerle ilgilenmek, kafanızı rahatlatacaktır. Yaratıcılığınızı uğraştığınız işlere yönlendireceğiniz zamanlar var.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yakın dostlarınızla birlikte bir araya gelecek ve bir takım sürümce de olan işlerinizi gözden geçirecek ve bazı sonuçlara daha fazla yaklaşacaksınız. Yaşam kalitenizi arttırma konusunda yapacağınız çalışmalar sizi olumlu etkileyecek ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Aile içi sorunlar gündem kazanacak. Onların fikirlerine saygı göstermelisiniz.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Üretken ve beceriklisiniz bugünlerde. Özellikle arkadaşlık ve dostluk gibi değerler öncelikli konularınız. Bir ihtiyacın varlığı size bu uğurda bir şeyler üretmeye ve faydalı olmaya yönlendirecek. Dostluklar pekişecek.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.