Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

02.02.2016 tarihli Boğa burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Yapmak istediklerinizi gözden geçirecek ve ilginç fikirler ile ortaya çıkacaksınız. Sanatsal faaliyetlerde bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Ayrıca hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için uygun dönem. Yolculuk yapmak, başka yerlere gitmek ve bulunduğunuz yerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Fakat sorumluluklarınız nedeniyle bulunduğunuz yerde durmanız gerektiğini düşünmek sizi rahatsız etse bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bu arada kısa yolculuklar yapabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sergiler, sinema ve hayal gücünüzü uyandıran faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İletişimi ön planda tutarak yararlar sağlayabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı insanlar gereğinden fazla konuşuyorlarmış gibi gelebilir. Yine de onlara kulak verin ve konuşmaları yönlendirin. Çok şey öğrenebilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugünkü fırsatlar, bir başka kişi sayesinde önünüze gelebilir. Bu nedenle işbirliği ve ortaklığa yönelin. İşbirliği yapacağınız kişinin, tek başına altından kalkamayacağı için kaçıracağı şansları birlikte değerlendirebilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konularda sorumluluk alabilirsiniz. Karşınızdaki kişilere uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yüksek konsantrasyon içine girebilirsiniz. Sizi uğraştıran durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sakinliğinizi korumalısınız. Yapılandırmaya çalıştığınız konuları dönüştürebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fırtınanın ortasında gibi hissediyorsunuz kendinizi. Bazen teslimiyetçi bir düşünceyle kendinizi koyveriyorsunuz. Başkalarını umursamayın.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün olumlu haberler alabilir, kısa gezilere katılabilir, sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirerek, ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Amaçlarınıza daha rahat konsantre olabileceğiniz bugün 18.00 sonrasında ailenize zaman ayırmak, sevdiklerinizle görüşmeler yapmak ve evde vakit geçirmek için keyifli bir zaman dilimi olacak.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Seyahat, eğitim ve yabancı ortaklı işlerinizde fikirsel olarak anlaşmazlıklar oluşabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insana karşı çok kolay tepki verebilir veya karşıdan tepki görebilirsiniz.