Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

03.11.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Duygusal ve hassas olacağınız bir gün. Düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler duygularınızın dalgalanmasına neden olacak ve davranışlarınızı gözden geçireceksiniz. Önem verdiğiniz kişiler ve özellikle babanız ile ilgili düşünceleriniz derinleşebilir. Engel olarak gördüğünüz her ne var ise, bütün bunlardan kurtulmak isteyebilirsiniz ve hatta bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Üstelik bugün meydana gelen Güneş Tutulması karşıt burcunuz olan Akrep Burcunda oluşuyor ve siz de etkileniyorsunuz. Böylece değişim-dönüşüm dönemi sizin için de başlamış oluyor. En fazla etkilenenler 30 Nisan ve 1,2,3,4 Mayıs günleri doğmuş olanlar...

Boğa burcunun bugün genel durumu

Sevgi ilişkinizde uyumlu ve açık bir iletişim içine girmeniz mümkündür. Aynı şey aile ilişkilerinizde de geçerli olabilir. Bu açık iletişimin ortaya çıkartacağı bazı konular nedeniyle program değişikliği yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Ofis ortamındaki insanlarla sürekli iletişim içinde olabilirsiniz. Plan ve düşüncelerinizi ifade etme isteğiniz yoğunlaşabilir. Bu, etkileyici fikirleri dile getirmenizi ve insanların sözlerinizi daha da dikkatli dinlemesini sağlayacaktır.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde ikili ilişkilerinizde tartışmalara açık bir ruh halinde olabilirsiniz. Başarı için mücadele edeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinleyerek güç durumlar kendinizi kurtarabilirsiniz. Gün içinde risk almaya meyilli olabilirsiniz. Akşam saatlerinde gizli olaylar olabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kaygısız davranışlarınız büyüklerinizi endişelendirebilir. İş yerinizde uyguladığınız belli bir düzen var. Bunun bozulması sizi değişime zorlayabilir.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve partneriniz, dostlarınız, ortaklarınızla görüşmelerinizde yanlış anlaşılmalar, iletişim hataları ve genel bir motivasyon düşüklüğüne açık bir zamandan geçerken, 16.00 sonrasında iletişim yetenekleriniz ve kişisel motivasyonunuz yükseleceği için ilişkilerdeki paylaşımlarınızı daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda, ikili ilişkiler veya ortaklı işler alanlarınızda becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Özel hayatınızda sorunlarınız varsa önümüzdeki 2 hafta onları çözmek için uygun bir dönem olacak.