Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

04.11.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Duygusal ve hassas olacağınız bir gün. Düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler duygularınızın dalgalanmasına neden olacak ve davranışlarınızı gözden geçireceksiniz. Önem verdiğiniz kişiler ve özellikle babanız ile ilgili düşünceleriniz derinleşebilir. Engel olarak gördüğünüz her ne var ise, bütün bunlardan kurtulmak isteyebilirsiniz ve hatta bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Üstelik bugün meydana gelen Güneş Tutulması karşıt burcunuz olan Akrep Burcunda oluşuyor ve siz de etkileniyorsunuz. Böylece değişim-dönüşüm dönemi sizin için de başlamış oluyor. En fazla etkilenenler 30 Nisan ve 1,2,3,4 Mayıs günleri doğmuş olanlar...

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bugün çevrenizdeki insanları etkilemeniz daha kolay olacaktır. Olayları kontrol altında tutmak ve sorunları çözmek konusunda avantajlı olacaksınız. Ön plana çıkmaktan korkmayın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İş çevrenizden birçok insan, istedikleri rehberliği verebileceğiniz bildikleri için çevrenizde toplanabilirler. Birçok kişinin şartlarını değerlendirebilir ve kendilerine yol gösterebilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ev hayatınızdaki gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Ailenizle ilgili konulara fazla yoğunlaşıp kendi işlerinizi aksatabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışmalar yaşanabilir. İşler sürünceme de kalabilir. Tamamlamanız gereken işlere yoğunlaşmak sizin için daha iyi olabilir. Başarılı olmak için çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sorunları büyütmeyin ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik konulara odaklayın. Günün ilerleyen saatlerinde dostlarınızla buluşabilirsiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve partneriniz, dostlarınız, ortaklarınızla görüşmelerinizde yanlış anlaşılmalar, iletişim hataları ve genel bir motivasyon düşüklüğüne açık bir zamandan geçerken, 16.00 sonrasında iletişim yetenekleriniz ve kişisel motivasyonunuz yükseleceği için ilişkilerdeki paylaşımlarınızı daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla çok iyi anlaşacağınız veya hayatınızda biri yoksa karşı cinsten biriyle romantik etkiler altında olacağınız bir gün olabilir. Eğlenceli ortamları seveceksiniz.