Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

05.07.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Büyüklerinize danışmak isteyebilirsiniz fakat büyüklerinizin önerilerinden rahatsız olmanız mümkün. Özellikle ciddiye aldığınız kişileri etkilemek istediğiniz bir dönemdesiniz ve sizi onaylamalarını bekliyorsunuz. Aslında önem verdiğiniz kişiler sizi destekliyor ancak sizin de itiraz etmek yerine olaylara daha farklı açılardan bakmanız gerekiyor. Bu arada tarzınızı değiştirmek için sizi de gayret göstereceksiniz. Şimdiye kadar pek önemsemediğiniz kişiler ve konular artık daha önemli olacak ve projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Eski arkadaşlarınız ile buluşabilir ve onlara projelerinizi anlatabilirsiniz. Ayrıca iş birliği ve ortaklık yapmayı düşünebilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Arkadaşlarınızdan çeşitli davetler alabilirsiniz. Ancak bugün, her zamankinden daha farklı planlar yapmış olabilirler. Kararsız kalmayın ve davetlerini kabul edin. Hoş sürprizler sizi bekliyor.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Arkadaşlarınızdan çeşitli davetler alabilirsiniz. Ancak bugün, her zamankinden daha farklı planlar yapmış olabilirler. Kararsız kalmayın ve davetlerini kabul edin. Hoş sürprizler sizi bekliyor.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sorumluluğunuzun artması sizi olumsuz yönde etkilediğini zannediyorsunuz. Aslında yaşam enerjinizin daha çok artıracak bir olay. İş konusunda, her türlü ayrıntıları hesaplamak zorundasınız. Çevrenize yorulduğunuzu belirtmek zorundasınız. Bugün şartlarınızı gözden geçirmeli ve içsel korkularınızı bir an önce yenmelisiniz.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda harcayacağınız zamanın veya enerjinin hiçbir önemi olmayabilir. Daha doğrusu bu alanlarda sarf ettiğiniz gayret paha biçilmez olabilir.

O zaman, daha fazla beklemeden harekete geçmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. Ýlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Başkalarından beklentilerinizde daha gerçekçi olmaya bakın. Bugün aynı zamanda harcamalar konusunda dikkatli olmak gerekebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yoğun iş temponuz sizi zorlayacak. Birileri ile ekip çalışmasında bulunarak yükünüzü hafifletmeyi deneyin.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde iş hayatınızda yüksek bir motivasyon gösterebilir, çalışmalarınızı tamamlayabilir ve önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Finansal konularda pozitif etkiler aldığınız bugün, ikili ilişkilerde problemli konuların üzerine gitmemelisiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ev ve aile hayatınızda güzel konuş- malar ve görüşmeler içinde olacaksınız. Emlak işleriniz, eşya alımı, tadilat, dekorasyona kalkışma gibi kararlar veya konuşmalar söz konusu olabilir. BOĞA BURCU 4 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUAilenize yönelik parasal işlerinizde olumlu etkiler altında olacaksınız. Emlak ya da gayrimenkulle ilgili bir işiniz varsa olumlu bir dönem olacak. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz kuvvetli olabilir.BOĞA BURCU 3 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUBugün, dış ortamlarda bulunmak öne çıkabilir. İş alanlarınızda bazı noktalarda duygusal olarak olayları sahiplenebilirsiniz. Bu, duygu yoğunluklarınızı artırabilir. Hayat size güzel sürprizler hazırlıyor.BOĞA BURCU 2 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMU Dolunayla beraber uzaktaki akrabalarınızdan alacağınız haberler sizi keyiflendirebilir. Seyahat, eğitim, ticaret, işlerinizin karşılığını alabilir veya bu alanlarda hassaslıklar yaşayabilirsiniz.