Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

05.08.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Duygularınızı denetlemeniz pek kolay değil. Fakat sabırlı ve dirayetli davranabilirsiniz. Aklınız yerine içinizden yükselen sese kulak verirseniz, başarılı olacaksınız. Üstelik dostlarınız ve sevdikleriniz sizi destekliyor. Bugün ciddiye aldığınız konular ile ilgileneceksiniz ve başarılı olmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Heyecanlı ve duygusal olabilirsiniz ancak kendinizi fazla zorlamayın ve sorunları büyütmekten kaçının. Sadece yapmanız gereken işe odaklanırsanız, hissettiğiniz gerilim dağılacak ve bu arada davranışlarınızın değiştiğini hissedeceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgilenirken kendinizi fazla sıkmayın, biraz rahat olursanız, başarılı olacaksınız.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

Son derece hareketlisiniz ve çevrenizdekilere de hareketli bir gün yaşatacaksınız. Enerji fazlalığını olumlu faaliyetler, uğraşlar ve egzersizlerle atmaya çalışın. İçinizdeki coşkuyu dizginleyip ondan fayda sağlayın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Büyük hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk adımları atmanızı sağlayacak fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bunları değerlendirmek için tüm olanakları değerlendirmeniz gerekirse ikilemde kalmayın.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bilinçaltınızda amaçladığınız bir takım planlarınız var. Fakat çevresel faktörler önemli bir engel teşkil edebilir. Bugün bulunduğunuz ortamlardan hemen sıkılabilir ve kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Güçlü işbirliklerine ihtiyaç duyuyorsunuz. Satürn'ün sizi zorlaması karşısında bazı engellere takılabilirsiniz.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýş hayatınızı ya da sosyal yaşamınızı ilgilendiren ilginç, belki de tuhaf olarak tanımlanabilecek öneri, teklif, davet veya gelişmeler söz konusu olabilir.

‘’Bu da nereden çıktı?’’ demek yerine, neden olacağı ilham verici olaylara odaklanmak daha doğru olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda gizli kalmış olaylara denk gelebilirsiniz. Kabullenme içine gireceğiniz zamanlar olabilir. Yeniden harekete geçmek durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde yapılan planlarda değişiklik olabilir. Akşam saatlerini sevgilerinizle geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Mantığınızla duygularınızın çakışacağı bir gün. Dolayısıyla gergin olabilirsiniz. Yalnız kalıp düşünün. Anlık mutluluklardan kaçınmalısınız.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili geçici kaygılar hissedebilir, enerjinizi tam olarak ortaya koyamayabilirsiniz. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek, ilişkiler konusunda fırsatlar elde ederken, daha kaliteli iletişim kurabilir, teklif ve davetler alabilir, kaygılarınızın yerini güvene bıraktığını fark edebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz kişilerle yapacağınız paraya dayalı konuşmalar her zamankine oranla fazla olabilir. Yakın çevrenizle iyi anlaşıyorsunuz. Gün içinde duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz.