Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

05.11.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olduğu bir dönem. Ancak aramak istediğiniz kişi yerine bambaşka kişilerle görüşebilirsiniz. Hatta çok uzun zamandır görüşmediğiniz kişilerle görüşmeniz mümkün. Unuttuğunuz kişilerle karşılaşmak size geçmiş günleri hatırlatacak. Bu arada istekleriniz giderek artıyor fakat makul ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Saygı duyduğunuz büyüklerinizle görüşebilir, daha iyimser bir bakış açısı ile olayları değerlendirebilirsiniz. Yabancı ortamlarda bulunmak ve yabancı yerlerde dolaşmak keyfinizi yerine getirecek.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Evinizle alakalı olan bazı beklenmedik masraflar günün konularından biri olabilir. Parasal konulara çözümün gelebileceği bir gündesiniz. Çevrenizi iyi gözlemelisiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Uzun vadeye yayılan bazı planlarla yoğun bir şekilde odaklanabilirsiniz. Yoğunluk yüzünden yorulsanız bile dikkatinizin dağılmasını engelleyin. İyi konsantre olmalısınız.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yaptığınız işlerde kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Aşk hayatınızla gündeminizi oluşturabilir. Güzel olan şeyler için harcama yapmak isteyebilirsiniz. Hobilerinizle ilgilenmek için uygun zamanlar var. Kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. İş hayatınızdaki konulara daha detaycı yaklaşabilirsiniz. Düzenli olmak işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hayalleriniz var ancak sadece beklemekle gerçekleşmeyecek. Atacağınız köklü adımlar diğer adımları da peşinden getirecektir. Şansınız açık.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili geçici kaygılar hissedebilir, enerjinizi tam olarak ortaya koyamayabilirsiniz. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek, ilişkiler konusunda fırsatlar elde ederken, daha kaliteli iletişim kurabilir, teklif ve davetler alabilir, kaygılarınızın yerini güvene bıraktığını fark edebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk ve çocuk hayatınızdaki güzel gelişmeler aile hayatınızda aradığınız rahatlığı destekliyor. Ailenizle kuracağınız bağlar esnek olacak. Özel hayatınızda sorunlarınız çözüme ulaşıyor.