Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

07.07.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Karmaşık düşünceler içinde olabilirsiniz fakat dikkatinizi kendinize yöneltecek ve yapmak istediğiniz büyük isteklere yönelteceksiniz. Bunun için kendinizi yenilemek ve radikal değişiklikler yapmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Ciddiye aldığınız kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Yaşantınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir ve alışkanlıklarınızı değiştirmek pek kolay değil. Aslında siz de bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek istiyorsunuz fakat baskı olarak hissettiğiniz durumlar ve kişilere karşı isyankar bir tavır içinde olabilirsiniz. İyimser açıdan olaylara bakabilirseniz, şanssızlık gibi görünen durum, şansa dönüşebilir.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İletişimi ön planda tutarak yararlar sağlayabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı insanlar gereğinden fazla konuşuyorlarmış gibi gelebilir. Yine de onlara kulak verin ve konuşmaları yönlendirin. Çok şey öğrenebilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugünkü fırsatlar, bir başka kişi sayesinde önünüze gelebilir. Bu nedenle işbirliği ve ortaklığa yönelin. İşbirliği yapacağınız kişinin, tek başına altından kalkamayacağı için kaçıracağı şansları birlikte değerlendirebilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak, kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. Çevrenizdeki kişilerin marjinal yapıları sizi cezbedecektir. Farklı konuşmaların gündem kazanacağı bir gün içindesiniz. Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz. Olayların tarzı sizin için önemli.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli işleri özel bir yolla ele almak konusunda istekli olabilirsiniz. Ancak, işleri ortaya koyma biçiminizi eleştiren ya da bu alanda size daha yenilikçi yollar gösteren kişiler olursa, tavsiyelerine kulak vermenizde fayda var.

Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanmak için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cüzdanınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Öğleden sonra iletişimden kaynaklı problemler yaşanabilir. Ani çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Emin olmadığınız konularda fazla yorum yapmak istemiyorsunuz. Konuşmalarınıza derin bir anlam katarak çevrenizdekileri etkiniz altına alabilirsiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde yeni kararlar almaya müsait bir enerji sözkonusu iken, partneriniz, dostlarınız ve ortaklarınızla yeni ve hayatınıza yön verecek kararlar alabilir, önemli görüşmeler yapabilir, görüşmelerinizde başarı elde edebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizde ve arkadaş ortamlarınızda grup çalışmalarında bulunabilir, hiç anlaşacağınızı düşünmediğiniz insanlardan keyif alabilirsiniz. Sosyalliğinizi biraz daha artırabilirsiniz.