Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

08.03.2016 tarihli Boğa burcu yorumu

Çok çeşitli düşünceler içinde olabilirsiniz ve geçmişle ilgili bir hesaplaşma içinde kendinizi bulabilirsiniz. Önceki gün hissettiğiniz gerilim bugün azalacak ve geçmişte yaşadığınız olaylar ile ilgili yapmış olduğunuz hesaplaşmaların derinliğinden çıkacaksınız. Dışarı çıkmak ve farklı kişiler ile karşılaşmak keyfinizi yerine getirecek. Bugün olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz ve aslında şanslı olduğunuzu düşünebilirsiniz. Farklı çevreler, ilginç ortamlar, açık hava ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Daha önce ortaya çıkmış olan karışıklıklar çözülmeye başlıyor.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bugün yaşam, eskisine oranla çok daha aydınlık görünebilir. Tüm sorunlara ve risklere olumlu bir pencereden bakabilirsiniz. Gereğinden fazla iyimser olmayın ve bu durumdan, problemleri yapıcı biçimde çözecek yolları keşfetmekte faydalanın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş yaşamı üzerinde kafa yorarken, yerine getirmenizin beklendiği görevlere odaklanın. Zihninizi meşgul eden bütün düşünceleri bir kenara bırakın. Kendinizi iş yaşamında öne çıkarıp olayların akışının kontrolünü size geçirecek yaklaşımlar belirleyin.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İşlerinizi toparlamak için başkalarından yardım alabilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınıza da zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Gün içinde abartılı tutumlardan kaçınmalısınız. Hobilerinizle ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmek için planlar yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınız dingin bir dönem içerisinde. Partnerinizden ilgi ve sevgiyi fazlasıyla görüyor ve gösteriyorsunuz. İş hayatınızda haksızlıklara üst üste uğramaktan şikayetçisiniz. Birkaç yerden para beklentiniz var.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizde önemli görüşmeler yapabilir, sizi üzen veya yoran konuları partneriniz ve dostlarınızla daha rahat paylaşabilirsiniz. Genel sağlık ve motivasyon durumunuza özen göstermeniz gereken bugün, çalışma hayatınızda stresli konularla karşılaşabilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Organizasyona dayalı işlerinizde tamamlamanız gereken konulara eğilebilirsiniz. Sosyal ortamlarda yapacağınız konuşmalar önemli olacak. Aşk hayatınızda abartılı tavırlar ön planda.