Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

10.03.2016 tarihli Boğa burcu yorumu

Duygusal ve heyecanlı olacağınız bir gün. Fikirlerinizi ortaya koymak için acele etmeyin. Duyduğunuz haberler ve karşılaştığınız olaylar kafanızı karıştırabilir. Bu arada daha önce almış olduğunuz bazı kararlarınızı değiştirmiş olabilirsiniz. Ancak kararlarınızı belirlemek için acele etmeyin ve dikkatinizi yapmanız gereken konuya odaklayın. Önemsediğiniz kişilerin fikirlerini değiştirmeye çalışmak yerine dikkatinizi isteklerinize yöneltin. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Biraz sabırlı olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeyi başarabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durun...  

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bugün, tüm dikkatinizi yaşamınızın çeşitli alanlarını şekillendirecek planlara odaklayabilirsiniz. Ancak, bunları eyleme dökmek yerine, sonuçlarıyla ilgili hayaller kurmakla zaman harcamayın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızdaki gelişmelere odaklanabilirsiniz. Değerlendirme yaparken, karşılaşmayı beklediğiniz şartlarda yapacağınız hamleleri sezgilerle belirlemeye başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili konularda hassas olabilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla görüşüp fikirlerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Sosyal konular ilginizi çekebilir. Sorumlu olduğunuz konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinizi çok fazla sorumluluk altına sokmak istemeyebilirsiniz. Sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Mücadele etmek yerine teslim olmayı seçiyorsunuz. Sizden daha büyük sorunlarla mücadele eden insanları aklınıza getirin ve lütfen pes etmeyin.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca bulunduğunuz her ortamda kendinizi göstermek ve ön planda olmak için fırsatlarınız varken, eğer problemli giden bir ilişkiniz varsa bugün problem yaşayabilirsiniz. Enerjinizi spora, yeni insanlarla tanışmaya ve çalışmalarınıza yönlendirmeniz faydalı olacaktır.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizde hızlı bir hareketlenme olabilir. Birazcık daha sosyal ilişkilerinizden istifade etmelisiniz. Yine bu süreçte kariyerinizde yardımı dokunacak insanlarla bir araya gelebilirsiniz.