Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

12.04.2016 tarihli Boğa burcu yorumu

Olaylara farklı açılardan bakacak ve hayal gücünüzü harekete geçiren konulara ilgi duyacaksınız. Sanatsal faaliyetler ve sanatçıların bulunduğu ortamlar keyfinizi yerine getiriyor. Bugün karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak ve girişimde bulunmak için harekete geçeceksiniz. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapabilir ve başarılı olabilirler. Günün ilerleyen saatlerinde hoş fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yakın ilişkilerinin öne çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kalabalık ortamlara katılmanız veya sosyal faaliyetlerde yer almanız da mümkün olabilir. Sosyal hayatın sizi kabuğunuzdan çıkarmasına direnmeyin.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Normale oranla daha esnek olmak zorunda kalacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Günün konusu, programınızda ani değişiklikler olabilir. Ani, planlanmamış müdahalelerle şartları lehinize çevirebilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iletişimde olduğunuz kişiler gündeminizi etkileyebilir. Ticari konularda dağınıklık olabilir. Bazı olayları net görmekte zorlanabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki değişimlerden etkilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Sabırlı olun.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Küslük yaşadığınız bir kimse ile barışma yolu açılabilir. İnatçı olduğunuz bir gerçek ancak kimse ile de küs kalmak istemeyecek kadar nazik birisiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca değer verdiğiniz kişiler ve aile ilişkilerinizde iletişim problemleri yaşayabilir, ruhsal olarak kararsızlık ve zihinsel yorgunluk hissedebilirsiniz. 17.00 sonrasında çocuklarınıza zaman ayırabilir, özel yaşamınızda seçici ve titiz olduğunuz tarafları daha yoğun hissettirebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Duygusal ve manevi yönünüzün etkin olmasına rağmen, bugün hayatın elle tutulur yanlarına odaklanacaksınız. Sosyal ortamlarda tatmin olmakta zorlanabilir, istediğiniz keyfi alamayabilirsiniz.