Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

13.04.2016 tarihli Boğa burcu yorumu

Olaylara farklı açılardan bakacak ve hayal gücünüzü harekete geçiren konulara ilgi duyacaksınız. Sanatsal faaliyetler ve sanatçıların bulunduğu ortamlar keyfinizi yerine getiriyor. Bugün karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak ve girişimde bulunmak için harekete geçeceksiniz. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapabilir ve başarılı olabilirler. Günün ilerleyen saatlerinde hoş fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Eşiniz, partneriniz veya en yakın arkadaşınıza bol zaman ayıracağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bu kişinin çok beğendiği bir ürünü alıp sürpriz yapma düşüncesi de gün içindeki neşeli ortamı destekleyebilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Ortağınızla telefon üzerinden maddi içerikli konuşmalar yapabilirsiniz. Önümüzdeki günler içerisinde maddi kaynakları ve finansman yollarını tekrar gözden geçirmek için bir toplantı düzenleme kararı alabilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iletişimde olduğunuz kişiler gündeminizi etkileyebilir. Ticari konularda dağınıklık olabilir. Bazı olayları net görmekte zorlanabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki değişimlerden etkilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Sabırlı olun.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başarılı olmanız için çok çalışmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ancak sorunlardan arınamıyorsunuz. Bugün hiç istemediğiniz kadar eleştiriler alabilirsiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca değer verdiğiniz kişiler ve aile ilişkilerinizde iletişim problemleri yaşayabilir, ruhsal olarak kararsızlık ve zihinsel yorgunluk hissedebilirsiniz. 17.00 sonrasında çocuklarınıza zaman ayırabilir, özel yaşamınızda seçici ve titiz olduğunuz tarafları daha yoğun hissettirebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda keyfiniz yüksek olabilir. Kafanızda oluşturduğunuz fikirleri sosyal ortamlarınızdan alacağınız desteklerle yerine getirebilirsiniz. Gruplar içinde yaratıcılığınız yüksek olacak.