Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

13.08.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Bugün sorumluluklarınızı önemsediğiniz bir dönem ve yeni projeler yapacaksınız. Ayrıca keyif aldığınız konular ile ilgilenmek ve eğlenceli vakit geçirmek için gayret göstereceksiniz. Farklı ortamlarda dolaşabilir, yabancılar ile birlikte olmaktan keyif alabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerde bulunabilir, ilişkilerinizi güçlendirmek için harekete geçebilirsiniz. Güçlü dostlarınızın ve sevdiğinizin desteğini alacağınız bir dönemdesiniz. Kendinizle ilgili rahatsız olduğunuz davranışlarınızda değişiklik yapmak için kuvvetli arzular duyacaksınız ve kendinizi yenilemek için girişimde bulunacaksınız.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Tüm boş vaktinizi arkadaşlarınıza ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Sosyal ortamlarda hareketleriniz ve enerjikliğiniz ile ön plana çıkabilirsiniz. Gözler üzerinizde olacaktır.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Tüm boş vaktinizi arkadaşlarınıza ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Sosyal ortamlarda hareketleriniz ve enerjikliğiniz ile ön plana çıkabilirsiniz. Gözler üzerinizde olacaktır.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendi şartlarınızı kendiniz yaratacaksınız. Çevrenize karşı uyum sağlamak için kendinizi zorlamayacaksınız. Uğraş verdiğiniz konuda, karanlık kalan hiçbir noktayı oluruna bırakmamalısınız. Yarım kalan projelerinizi öncelikle tamamlayınız. İşinizle ilgili olabilecek hiçbir aktiviteyi kaçırmayın ve bu tür yerlerde kendi özgün görüşlerinizi savunmaktan çekinmeyin.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda zaman daralıyor ya da hızla hareket edilmesi gerekiyor olabilir.

Bu durumu inkar etmek ya da bu konu üzerinde tartışmalara girmek yerine zamanı iyi kullanmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatlerinden sabah saatlerine kadar kısmen gergin etkiler devredeydi veya şanssızlıklar yaşanabilir, ama gün içerisinde alışılmadık deneyimlere açık, yenilikler ihtiva eden ve heyecan verici saatlerde olacağız. Neptün faktörü öğle saatlerine kadar kararsızlıkları, dalgınlıkları, isteksizlikleri veya yanılma, yanlış kararlar alma riskini arttırabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren ve yarın gün boyu ise, otorite konumundaki kişilerle(yönetici, baba, öğretmen v.b) ilişkilerimizde uyumu yakalayabilir, bu kişilerle ilişkileri yenileyebilir veya bu kişilerle ilgili sürpriz haberler alabiliriz. Yaratıcılığımız ve alışılmadık şeyler deneme isteğimiz yaşam motivasyunumuzu da arttıracaktır birkaç gün boyunca. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızda sıkışmalar yaşayabilirsiniz. İstediğiniz sonuçları elde etmek için beklemek zorunda kalabilirsiniz. Üstlerinizle iletişimde anlaşmazlıklar meydana gelebilir. Gün içinde özgün fikirlerinizi etrafınızdakilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. Duygularınızın sizi sınırladığını hissedebilirsiniz. İşleriniz bürokratik engellere takılabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Birkaç konuda yardımcı olabileceğine inandığınız insanlardan destek istemeniz gündeme gelebilir. Gurur yapmadan fırsatlardan faydalanmaya çalışın.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kariyer alanında muazzam başarılı görünümleriniz sözkonusu iken, iş hayatınızda başarılı görüşmeler yapabilir, finansal konulardaki işlerinizde başarı elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda yeni tanışmalar ve romantik tekliflere açık bir zamandasınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayata geniş açıdan bakma arzunuzla keyfiniz yüksek olacak, yalnız aşk hayatınız biraz karışık olabilir. Sosyal çevreniz tarafından kolay yönlendirilebilir ve aldanmalara açık olabilirsiniz.