Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

14.03.2016 tarihli Boğa burcu yorumu

Sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Özellikle beslenmenize ve uykunuza dikkat etmelisiniz. Uykusuzluk, yorgunluk ve karamsar duygular yüzünden sağlığınız kolay bozulabilir. Nezle, soğuk algınlığı benzeri rahatsızlıklara kolay yakalanabilirsiniz. Özellikle boğaz bölgenize özen gösterin. Öğle saatlerinde duygularınız değişecek ve karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Hayal gücü gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için uygun zaman. Ayrıca sanatsal faaliyetler ve sanatçılar ilginizi çekecek. Hayal gücünüzü besleyen film ve kitaplar ile ilgilenebilirsiniz. Yaşantınızda köklü değişiklikler yapmanız mümkün.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Tamamen size ait olmayan ortak kaynaklar ile ilgili bazı düşünceler içine girebilirsiniz. Ev bütçesi veya konumunuza göre sosyal bir topluluğun gelir-gider dengesi ile ilgili ayarlamalar yapmanız gerekebilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamınızdaki gelişmeleri oldukları gibi ele almaya özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Olayları tanımlarken veya sonuçlar ile ilgili tahminler yürütürken isteklerinizin etkisinde kalmayın. Objektif bir yaklaşım benimseyin.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Daha önce gündeme gelen ani fikirlerinizi denemeyi düşünebilirsiniz. Bugün aynı zamanda yaratıcı konulara da yer açın.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Bugün ufak bir hediye alarak partnerinizin gönlünü elinizden geldiğince hoş tutmaya çalışıyorsunuz. Ancak onun çok yoğun olması nedeniyle sizden uzak durması olası görünüyor. İŞ: Para sıkıntım yok diye kendinizi alışverişe verdiniz. Mevcut harcamalarınızın dışına çıkmamalısınız. İmkanlarınız dahilinde hareket edin. SAĞLIK: Yıldızınız parlak olmasından dolayı sağlığınızda da karışık problemleri çözeceksiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kariyer alanında muazzam başarılı görünümleriniz sözkonusu iken, iş hayatınızda başarılı görüşmeler yapabilir, finansal konulardaki işlerinizde başarı elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda yeni tanışmalar ve romantik tekliflere açık bir zamandasınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatınıza yön vermek istediğiniz birçok konu olabilir. Tek sorun hangisinden başlayacağınızı kestiremiyorsunuz. Hafta sonu keyfinizi yüksek tutacak aktivitelerde bulunacaksınız.