Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

14.08.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Fakat fazla derinleşmeseniz iyi olacak. Sevdiğinize karşı biraz daha anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Aranızda yanlış anlamalar ve kıskançlıklar yüzünden ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve sorunları büyütmekten kaçının. Sevgiye olan ihtiyacınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Ayrıca içinizden yükselen istekler ile başa çıkmanız pek kolay olmayabilir. Spor yapmak ve seyahatler sizi rahatlatabilir. Beslenmenize ve uykunuza özen göstermeniz gerekiyor.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

Tüm boş vaktinizi arkadaşlarınıza ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Sosyal ortamlarda hareketleriniz ve enerjikliğiniz ile ön plana çıkabilirsiniz. Gözler üzerinizde olacaktır.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Tüm boş vaktinizi arkadaşlarınıza ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Sosyal ortamlarda hareketleriniz ve enerjikliğiniz ile ön plana çıkabilirsiniz. Gözler üzerinizde olacaktır.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendi şartlarınızı kendiniz yaratacaksınız. Çevrenize karşı uyum sağlamak için kendinizi zorlamayacaksınız. Uğraş verdiğiniz konuda, karanlık kalan hiçbir noktayı oluruna bırakmamalısınız. Yarım kalan projelerinizi öncelikle tamamlayınız. İşinizle ilgili olabilecek hiçbir aktiviteyi kaçırmayın ve bu tür yerlerde kendi özgün görüşlerinizi savunmaktan çekinmeyin.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda zaman daralıyor ya da hızla hareket edilmesi gerekiyor olabilir.

Bu durumu inkar etmek ya da bu konu üzerinde tartışmalara girmek yerine zamanı iyi kullanmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatlerinden sabah saatlerine kadar kısmen gergin etkiler devredeydi veya şanssızlıklar yaşanabilir, ama gün içerisinde alışılmadık deneyimlere açık, yenilikler ihtiva eden ve heyecan verici saatlerde olacağız. Neptün faktörü öğle saatlerine kadar kararsızlıkları, dalgınlıkları, isteksizlikleri veya yanılma, yanlış kararlar alma riskini arttırabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren ve yarın gün boyu ise, otorite konumundaki kişilerle(yönetici, baba, öğretmen v.b) ilişkilerimizde uyumu yakalayabilir, bu kişilerle ilişkileri yenileyebilir veya bu kişilerle ilgili sürpriz haberler alabiliriz. Yaratıcılığımız ve alışılmadık şeyler deneme isteğimiz yaşam motivasyunumuzu da arttıracaktır birkaç gün boyunca. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gündeminizi iş hayatınızdaki değişiklikler oluşturabilir. Hedefinize ulaşmak için fark yaratacak çözümler bulabilirsiniz. Üstlerinizle yeni fikirleriniz hakkında görüşme yapmak isteyeceğiniz zamanlar var. Devletle ilgili işlerinizde değişiklik olabilir. Annenizle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde daha iyimser bir tavır içinde olabiliriz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Partnerinizi kıskanmaktan vazgeçmelisiniz.O her zaman sizin yanınızda olacak. Kimsenin kalbini kırmamalısınız.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, çocuklarınızla iletişim konusunda olumlu adımlar atabilir, aşk hayatınızda yeni tekliflerle karşılaşabilir ve kendinizi en iyi şekilde göstereceğiniz sunum ve gösterilerde yer alabilirsiniz. Dolunay size ikili ilişkilerinizde kalıcı adımlar atma imkanı sunarken, ilişkisi devam edenler için bu zaman dilimi, ilişkiyi bir adım öteye taşıyabilecek etkidedir.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayata geniş açıdan bakma arzunuzla keyfiniz yüksek olacak, yalnız aşk hayatınız biraz karışık olabilir. Sosyal çevreniz tarafından kolay yönlendirilebilir ve aldanmalara açık olabilirsiniz.