Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

15.02.2016 tarihli Boğa burcu yorumu

Duygularınız ve düşünceleriniz derinleşebilir ve bazı korkularınız uyanmış olabilir. Ancak düşüncelerinizi kendinize saklayacaksınız ve yapmanız gereken pratik işlere odaklanacaksınız. Dikkatli ve kararlı tavırlarınız ile hem yakınlarınızı, hem de çevrenizde bulunan önemli kişileri etkileyeceksiniz. Projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Ayrıca çeşitli araştırmalar yaptığınız bir dönemdesiniz. Özellikle geleceğe yönelik önem verdiğiniz konu ile ilgili yapacağınız araştırmalar yeni şeyler öğrenmenizi sağlayacak. Bu arada unuttuğunuz konuları hatırlayabilirsiniz veya ihmal ettiğiniz işler şimdi karşınıza çıkabilir. Dikkat gerektiren konularda tedbirli olun.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bazı ailevi meseleler, zamanınızın büyük bölümünü evle ilgili konulara ayırmanızı sağlayabilir. Zamanınızı ailenize ayırmak sizin seçiminiz de olabilir. sorunlarla uğraşmayı değil, birlikte olmayı hedefleyebilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İleriki günlerde, iş dünyasında iki kişi arasında bazı anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanabilir. Arabuluculuk etmeye niyetlenirseniz sakin kalın. Kendinizi riske atmayın; tarafsız olun ve orta yolu bulun.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken kendinize daha çok odaklanabileceksiniz. Düşüncelerinizde de kararlı olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Huysuz ve biraz da çapkın görünüyorsunuz. İntikam duygularınız tamamen saçma olabilir. Daha doğal olup karşılıklı konuşmayı deneyin.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal konularda ilerleme kaydedebilir, iş hayatınızda başarılı görüşmeler gerçekleştirebilir ve beklediğiniz iletişimi daha rahat kurabilir, olumlu haberler alabilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insandan güzel bir teklif alabilir ya da biriyle flört halindeyseniz ilişkinizi bir sonraki aşamaya geçirme kararında olabilirsiniz. Ayrıca iş ve kariyer konularınız daha da hızlanabilir. Hareketli ortamlar içinde bulunmak önem kazanacak.