Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

15.04.2016 tarihli Boğa burcu yorumu

Sanat ve yaratıcılık gerektiren konular üstünde çalışabilirsiniz. Kendinizi zorladığınız konu ile ilgili duygularınız değişiyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içine gireceksiniz. Bir süredir üzerinde sabırla çalıştığınız konuda yeni gelişmeler olacak. İdeallerinizin peşinden gidebilirsiniz ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için çok çalışmanız gerekebilir. Artık isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştiriyorsunuz ve üzerinizde baskı duygusu yaratsa bile kararlı bir biçimde çalışmalarınızı sürdüreceksiniz. Kendinizi yenilemek için fırsatlar çıkabilir.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

Kendinizi ön plana çıkarma arzusu duyabilirsiniz. Bunu sosyal ortamlarda başarabilirsiniz. Sohbetiniz son derece keyifli, görünüşünüz tüm gözleri üzerine çekecek kadar zarif olacaktır.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Durgun olacağınız bir gün geçirebilecekseniz de, önemli bir grup önünde konuşma veya sunum yapmak sizi canlandırabilir. Bununla ilgili beklenmedik bir fırsat, bir sosyal toplantıda doğabilir.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatleri hareketli olabilir. Planlarınızdaki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Ailevi konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanlarda kısmetler olabilir. Günün ikinci yarısında ev hayatınızdaki koşullar ön plana çıkabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Dünya... Bugün kendinizi nasıl ifade edeceğinizi değişken ruh halinizle uygulamaya çalışıyorsunuz. Her zaman böyle değilsiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, çocuklarınızla iletişim konusunda olumlu adımlar atabilir, aşk hayatınızda yeni tekliflerle karşılaşabilir ve kendinizi en iyi şekilde göstereceğiniz sunum ve gösterilerde yer alabilirsiniz. Dolunay size ikili ilişkilerinizde kalıcı adımlar atma imkanı sunarken, ilişkisi devam edenler için bu zaman dilimi, ilişkiyi bir adım öteye taşıyabilecek etkidedir.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda çok güzel bir teklif ayaklarınızı yerden kesebilir. Sanatsal işlerinizde aşk hayatınızda ve çocukla ilgili konularda çok güzel gelişmeler, şanslar ve fırsatlara sahip olacaksınız.