Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

15.07.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Özellikle saygı duyduğunuz kişilerin sizi desteklediğini anlayabilirsiniz ve farklı çevreler ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Yabancılar ile işbirliği yapabilirsiniz ve hoş fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Kendinizi yenilemek istediğiniz bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için stratejinizi değiştirebilir ve projelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Parasal ihtiyaçlar veya önemsediğiniz kişilerin davranışları üzerinizde baskı duygusu uyandırabilir fakat bugün kendinizi daha güçlü ve iyi hissedeceksiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Günlük işlerinizden biraz vakit ayırarak yakın dostlarınızla bir araya gelmeyi tasarlayacağınız bir günde olabilirsiniz. Kalabalık sosyal ortamlara dahil olmak, günün ana konusu olabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Sosyal hayatınızda çıkan fırsatlar, iş yaşamınıza bazı değişiklikler getirebilirler. İleriki günlerin iş faaliyetlerini, sosyal çevrenizdeki insanlarla konuştuklarınıza göre ayarlamanız mümkündür.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın konumu, toplumsal yaşamınızda belirgin bir düzeye getiriyor. Bugün sezgileriniz oldukça güçlü ve kendinizi istediğiniz gibi ifade edebileceksiniz. Güven verici bir kişi olmak, çoğu kez sizi yoruyor. Yine de yaşam tarzınızda vazgeçemiyorsunuz. Sevdiğinizin bugün sizden istediği tek şey, ona karşı duyarlı olmanızdır.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Daha uyumlu ve sakin bir profil çizmeniz durumunda karşınızdaki kişilerin size daha rahat yaklaşacaklarını ve bir dediğinizi iki etmeyeceklerini fark edeceksiniz.

Dolayısıyla, olabildiğince zarif görünmeye çalışın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Satürn arasındaki açı hayalperest olmaya yatkın olduğumuz şu günlerde, ilişkilerin gerçekçi doğası veya ikili ilişkilerde yaşanabilecek olası gerilimler veya soğukluklar nedeniyle ayaklarımızın yere basmasını sağlayabilir. Birkaç gün için, ilişkilerde isteklerimizin cevap bulması ya da ihtiyaçlarımızın karşılanması zor olabilir ya da baskı altında, sevgisiz veya engellenmiş hissedebiliriz. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sosyal konulara yönlenmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde yapacağınız programlarla gününüzü keyifli kılabilirsiniz. Gün içinde kendinizi göstermeniz gereken zamanlar olabilir. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Gelecek beklentilerinizle ilgili ani değişiklikler meydana gelebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Tecrübelerinizi kullanarak geniş bir dost sahası ediniyorsunuz. İşleriniz için size çok yardım ediyorlar.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca arkadaş çevrenize zaman ayırabileceğiniz, devam eden projeleriniz, çalışmalarınız ve hedeflerinize yöneleceğiniz, kalabalık ortamlar, düğün, davet, organizasyon ve eğitimlerde yer alabileceğiniz bir zamanda iken, özellikle akşam saatlerinde pozitif bir etki ile ilişkilerinizde mutluluğu daha yoğun olarak hissedeceksiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Duygusal hayatınızda ve ailevi konularda kopmalar söz konusu olabilir. İlişkinizin sorumlulukları sizi yorabilir. Kendinizi yalnız hissedeceksiniz. Sevdiğiniz insanla aranıza duvar örmeyin.