Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

16.07.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Sabah saatlerinde karar veremediğiniz konu ile ilgili önemsediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Değişik fikirler karşısında farklı düşünceleriniz olabilir. Ancak kararlarınızı sürdürmek için gayret göstereceksiniz. Kariyer yapmak ve sosyal statünüzü yükseltmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak harekete geçmeden önce iyi araştırın ve duyduklarınızı hemen ciddiye almayın. İş ortaklığı, evlilik ve benzeri konular gündeme gelebilir. İsteklerinizi gerçekleştireceğiniz uygun koşullar oluşuyor fakat korkularınız ile başa çıkmanız gerekiyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Canınızı sıkan sorunları zihninizde tartmaktan çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. Bu sorunların oluşumunda hem kendi, hem de başkalarının payını rahatça görerek çözüme yaklaşmanız mümkündür.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Yakın iş ilişkilerinize ağırlık vermeniz ve çevrenize uyum sağlamak için daha fazla gayret göstermeniz mümkündür. İşbirliği için uygun bir gündesiniz, daha etkin bir işbölümüne yönelebilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın konumu arkadaşlık çevrenizi ön plana çıkarırken, duygusal paylaşımlara açık olabileceğiniz bir günü yaşıyorsunuz. Arkadaşlarınız bazı önemli sorunlarını sizinle paylaşmak isteyeceklerdir. Onlara vereceğiniz her türlü öğütlerde aşırıya kaçabilirsiniz. Özgürlüklerine yorum getirmezseniz, sonuç olumlu olacaktır.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli bir konuda ilerlemek istiyorsanız, mutlaka yapmalısınız. Ayrıca, yanlış veya istikrarsız olduğunu düşündüğünüz iş, plan veya ilişkilerin peşinden gitmek zorunda olmadığınızın da farkına varacağınız bir gündesiniz.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcunda meydana gelen yeni ay, yaşadığımız yer, ailemiz, evimiz veya ülkemizle ilgili konularda yeni bir sürece veya yapılacak yeniliklere işaret ediyor. Ailemizi veya evimizi ilgilendiren konularda mücadeleci bir tavır sergilememiz ve yeni bir sayfa açmamız gerekebilir. Duyguları gizlemek zor olacaktır. Konuşulmadık şey kalmayabilir, ama aile ve ev her şeydir ve her şeye değer. Dolayısıyla, ses tonumuza dikkat etmemizde ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamızda fayda var. Ses ayarı yeni bir sayfa açmada kilit rol oynayabilir. Artı olarak, bu başlıklarda ortaya çıkabilecek haberleri veya elimize geçecek bilgileri doğru değerlendirmemizde yarar var. Ancak, dün yazıya döktüğüm, ani gelişmeleri, fikir ayrılıklarını, plan değişikliklerini, öfkeli çıkışları, saldırgan kişi, grup veya ülkeleri ön plana taşıyan etkiler de devam ediyor. Merak edenler internet sayfalarımızdan okuyabilirler. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. Arkadaşlarınızla birlikte program yapmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekleri yeni şeyler inşa etmek için kullanabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda işlerinizde daha fazla ön planda olmak sizi keyiflendirebilir. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan agresif tavırlara karşı dikkatli olun.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Parlak bir dönem geçiriyorsunuz. Fakat dikkatsizliğiniz birçok küçük mutluluğu kaçırmanıza neden oluyor. Bu aralar parıltınıza güvenerek kendinizi ihmal ediyorsunuz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizde olumlu diyaloglar geliştirebilir, görüşmelerinizden mutlulukla ayrılabilirsiniz. İş hayatınız ve özel yaşamınızdaki görüşmelerinizde mutluluk vaad eden bugün, seyahat edebilir, eğitim öğretim işlerinizde başarı elde edebilir ve beklediğiniz haberleri alabilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, fikirsel konularda yakın ve uzak çevrenizle güç çekişmeleri yaşanabilir. Özellikle araba kullanırken, kısa ve uzun yolculuklarda bugün dikkatli olmalısınız. İnatçılıktan vazgeçin.