Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

17.12.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Biraz gergin ve rahatsız olabilirsiniz fakat mantıklı davranacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için daha fazla gayret göstereceksiniz. Bugün şimdiye kadar farkında olmadığınız detayları yakalayacak ve üzerinde düşüneceksiniz. Aslında ayrıntıların içindeki fırsatları anlayabilir ve iyi kullanabilirsiniz. Sizi rahatsız eden bazı konular olabilir fakat pratik ve gerçekçi bir tavır sergileyebilirsiniz ve özellikle arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Parasal konulara yönelik girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ve güçlü kişilerin desteğini alabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yaşamınızın her alanındaki sorumluluklar, gözünüzdeki önemlerini iyice artıracaklardır. Özel işlerinizi bırakıp bunları yerine getirmek için çalışmanız günün ana konusu olabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Yaşamınızın her alanındaki sorumluluklar, gözünüzdeki önemlerini iyice artıracaklardır. Özel işlerinizi bırakıp bunları yerine getirmek için çalışmanız günün ana konusu olabilir.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ümit ettiğiniz şeyler için başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla iletişim içinde olacağınız bir gündesiniz. Öğle saatlerinde duygusal açıdan karmaşık ve yoğun zamanlar geçirebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları sağlamlaştırmak için çaba sarf edebilirsiniz. İletişim yeteneklerinizi doğru kullanmalısınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Duygusal anlamda hayatınızda her şeyi toz pembe görüyorsunuz. Boş sözler yarın sizi zora sokacak. Önceden düşünerek sözlerinizi sarf edin. Unutmayın o sizi çok seviyor. PARA: Parasal konularda parlak bir gün denilebilir. Korkarak gerçekleştirdiğiniz bir takım yenilikler sizlere şans dağıtacak. SAĞLIK: Kendinizi her alanda huzurlu gördüğünüz taktirde sağlığınız da iyi. Olumsuz ortamlar ortaya çıktığında orayı terk etmelisiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca finansal işlerinizi rahatça çözümlemenizi sağlayan, para akışınızı destekleyen bir enerjinin yanı sıra, çocuklarınız ve aşk hayatınızda değer verdiğiniz kişi için fazladan harcamalar yapabilirsiniz. Kendinizi iyimser ve pozitif hissedeceğiniz bir günde bulunuyorsunuz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konulardaki harcamalarınızı bu hafta abartmayın. Kendinizi eğitimek ve geliştirmek için çok uğraşıyorsunuz. Bu uğraşılarınızın karşılığını bu hafta en çok bire bir ilişkilerinizde göreceksiniz.