Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

18.07.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Sorumluluk almak sizi korkutuyor olabilir fakat olaylara bakış açınız değişiyor ve projelerinizi gerçekleştirmek için korkularınız ile başa çıkacaksınız. En azından eskiden sizi korkutan konular ile ilgili düşünceleriniz değişiyor ve böylece kendinize olan güveniniz yükselmeye başlıyor. Güçlü olmak ve ciddiye alınmak için gayret göstereceksiniz. Arkadaşlarınızın ve yakın çevrenizin desteğini alabilirsiniz. Projelerinizi ve isteklerinizi anlatabilir, ikna edici ve etkileyici olabilirsiniz. Bir türlü harekete geçemediğiniz konu ile ilgili yeni gelişmeler olacak ve alacağınız haberler sizi harekete geçirecek.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Duygularınızın güçleneceği bir gün geçirmeniz mümkündür. Bazı duygusal hareketlenmeler, dikkatinizi iç dünyanıza çevirmenizi sağlayabilir. İkili ilişkiler de sizi diğer taraftan dış dünyaya yöneltiyor olabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kendi başınıza hareket etmeyi isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak günün etkileri, çalışma grupları içerisinde daha büyük başarılar kazanmanızı sağlayabilir. Gruplara liderlik de edebilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bilgi toplamaya çalışmanın faydasını görebileceğiniz hafta sonu. Konuşulanlara kulak vermeli ve etrafa daha dikkatli bakmalısınız.

Doğru dürüst bilgi sahibi olmamanız durumunda sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler söz konusu olabilir. Diğerlerinin söylediklerine göre değil, kendi bildiklerinize göre hareket etmeniz gerekli. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay, eğlenceli aktivitelerle zaman geçirme arzumuzu arttıracak, bizi sosyalleştirecektir. Kendimizi zinde, aktif ve keyifli hissedeceğimiz, çevremizdeki kişilere karşı verici ve cömert davranabileceğimiz bir gündeyiz. Ancak, akşam saatlerinde Satürn etkisiyle kendimizi kısıtlanmış veya huzursuz hissedebiliriz veya belli belirsiz bir stres yaşanabilir o kadar. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ev ve ailevi konular içinde güzel imkanlar söz konusu. Olumlu duygular ve cömert paylaşımlar içindesiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Anahtar... Koşturmacalar içinde aşkı yakalamanız an meselesi. Karşınıza doğru insan çıksa bile yakalayamayacak kadar yoğunsunuz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde genel motivasyon ve sağlık durumunuza özen göstermeniz gereken, kişisel gelişim ve enerji çalışmalarından faydalanabileceğiniz, kadınlarla ilişkilerinizde stresli geçirmeye aday olan bir zaman sözkonusu iken, gün içinde her türlü ilişkinizde önceliği kendinize vermeniz faydalı olacaktır.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün ailenizle olmak, varsa evinizin dekorasyonu, boya, badanası, tamiratıyla uğraşmaktan zevk alacaksınız. Çevrenize karşı esnek davranmak size çok şey kazandırabilir. Ertelediğiniz planlarınızı hayata geçirmek için bugün tam zamanı.