Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

19.01.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve eğlenceli programlar yapacaksınız. Ayrıca görüşmek istediğiniz kişilerle haberleşebilir, özellikle görmek istediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Sinema, tiyatro, sergiler ve açılışlara gidebilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Rahat olmak ve eğlenmek istediğiniz bir dönemdesiniz.  Sosyal statünüzü yükseltmek veya kariyer yapmak için kuvvetli arzular duyuyorsunuz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yeni stratejiler geliştirebilirsiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Sizi rahatsız eden ufak tefek detaylara artık daha az önem vereceksiniz. Olayların gelişimi de zaten bu detayların fazla belirleyici olmadığını gösterecek. İyimserliğinizi koruyun.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Sizi rahatsız eden ufak tefek detaylara artık daha az önem vereceksiniz. Olayların gelişimi de zaten bu detayların fazla belirleyici olmadığını gösterecek. İyimserliğinizi koruyun.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Geleceğinizi etkileyebilecek kişileri etkilemek için daha fazla bilgi veya tecrübe sahibi olmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Gerçekçi olmayan sözler veren kişilere dikkat edin.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün uluslararası konularla ilgili işlerinizi sonlandırabilirsiniz. Yeni yolculukları planlama hayali içinde olacağınız zamanlar var. İnanç ve isteklerinizde abartıya kaçmamaya özen gösterilmelisiniz. Daha fazla keşfetmek ve özgürleşmek isterken, kendinizi aşırı zorlayabilirsiniz. Fikirlerinizi daha çok kişiyle paylaşmaya ihtiyaç duyuyorsunuz.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kişisel yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin. Olayları abartmadan önce, içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki, temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün size yabancı ve uzak olan görüşleri olduğu gibi kabul etmekle ilgili sorununuz olabilir. Duyduğunuz, gördüğünüz şeylere nasıl muhalefet ederim gözüyle bakmak, keskin yargılar sunmak yerine öncelikle dinlemeye çalışın.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Yorum arşivi