Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.02.16 tarihli Boğa burcu yorumu

Sevgili Boğa, Venüs’ün üstünde olumlu etkileri var sevgiyle hareket edecek karşılığını da alacaksın. Çoktandır görmediğin birinin ziyaretiyle monotonluktan kurtulacaksın. Amir yada büyüklerinden birinin haksız ithamı karşısında üzülebilirsin. Paranı harcarken dikkatli olmalısın işbirliği yapacaksan fazlasıyla düşünmelisin. İş potansiyelinizin yükselmesi ile birlikte kabınıza sığamayacaksınız. Güçlü kişilerden alacağınız destek, yaşadığınız iletişim sorunlarınızı çözüyor. Dikkat çekici bir gününüzdesiniz. Etkili konuşmalarınız nedeniyle karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz.

Kariyer

Bugün insanlar sizi, alıştıklarından daha farklı bir hava içerisinde görebilirler. Ciddiyetiniz ve uzaklığınız, kafanızın önemli meselelerle dolu olmasından ileri gelebilir. İnsanlara durumu izah edin ve beyin jimnastiğini sürdürün.

Genel Yorum

Çevreye karşı görevlerinizin yoğunlaşacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Buna karşın, bir çeşit dikkat eksikliği de çekebilirsiniz. Odaklanmayı başarabilirseniz, günün etkileri ile her şeyi hızla tamamlayabilirsiniz.


Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Her ne kadar uzun zamandır çok başarılı olmuş olsanız da, bazı konulara farklı yaklaşmanızı isteyen veya öneren kişiler olabilir. Öneri veya tavsiyeleri eleştiri olarak değerlendirmemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Malum Sevgililer günü bugün. Sabahın ilk saatlerinde atılmayan mesajlar veya hediye sorunsalı problem yaratabilir. Dolayısıyla, sevgililere önerilerde bulunmam gerekirse, bir araya gelmek veya akşam programı yapmak için sabah saatlerini değil de(zira asabiyet var!), öğle sonrası saatleri tercih etmeleri ve Ay Mars karesinin ufak tefek aksiliklere, tartışmalara, sakarlıklara ya da kazalara neden olabilecek etkisinin sona ereceği 18.45 sonrası saatlerde bir araya gelmeleri olacaktır. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde yeni uğraşlar edinebilirsiniz. Seyahat programları yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Yaşadığınız olaylarda bütünü görmekte zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde keyif aldığınız işlerle uğraşmak size iyi gelecektir. Eğlenceli programlara katılabilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İnatçı ve yargılayıcı tavırlarınız, bazen fırsat kaybetmenize neden oluyor. Bugün hedefleriniz konusunda oldukça olumlu bir tablo çiziyorsunuz. Arkadaş çevrenizde size destek verecek özel dostlarınızla bir arada olacaksınız. Değişik alanlarda yaptığınız çalışmalar, düşünce sınırlarınızı genişletecek.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün bir işe hele ki zorlayıcı bir şeye adapte olmakta zorlanabilirsiniz. Arkadaşlarla planlar yapmak ya da bulunduğunuz ortamda ciddi meseleler yerine hoş sohbet fırsatı yaratmak sizi daha çok motive edecek olan şeyler.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.