Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.03.07 tarihli Boğa burcu yorumu

Hayatı bu kadar gergin yaşamanız hiç gerekmiyor. Sağlığınızla ilgili birtakım endişeleriniz bu panikçi yaşam tarzınızdan kaynaklanıyor olabilir. Bugün biraz rahatsınız. Zamanla yarışmanıza gerek yok. Bu çılgınca koşuşturmalarınızın etrafınızda espri konusu yapılmasına boş yere kızıyorsunuz. Dostlarınız sadece sizin sağlığınızı düşünüyor.

Aşk:

Seviliyorsunuz. Size de bu ilişkide daha soğukkanlı olmak ve ona daha fazla zaman ayırmak düşüyor. Aşk ilişkiniz gerginliğinizden etkilenmiyor. Son derece sağduyulu ve esnek bir sevgiliniz var.

İş:

Birlikte çalıştığınız insanları ritminize uydurmak için fazla zorluyorsunuz. İyi bağlantılarınız var. Onlarla ilişkilerinizde iyi ve zamanında iş çıkartıyorsunuz. Geleceğiniz parlak görünüyor.

Para:

Kendinizi çok sıkmanız gereksiz. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Sizi bugünlerde iyice sıkan ödemelerinizde size oldukça yardımı olacak, rahatlayacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Çoktandır ihmale uğrattığınız aile büyüklerinizle ilişkilerinizi, şu günlerde her zamankinden çok önemsemeniz, elinizden geldiğince ön planda tutmanız gerekiyor.


Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilere yaptırım uygulamak, emirler yağdırmak veya direktifler vermek doğrultusunda eğilimleriniz artabilir, ama yine de bunu uygulamaya geçirmemenizde fayda var. Karşınızdaki kişiler gönüllü olarak da ihtiyaç duyulan yerlere müdahale gerçekleştirebilirler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: İkili ilişkilerde temkinli ve sakin olunmasında fayda var. Bugün, halledilmesi gereken işleri tamamlayabilir, detay ve titizlik gerektiren işlerle uğraşabilir, hayatımıza çeki düzen vermek isteyebiliriz. Hayalleri bir kenara bırakıp gerçek hayatla ilgili işlere koşmamız ve ayaklarımızın yere basması gerektiğini fark edebiliriz. Bazı amaçlarımıza ulaşabilmek veya planlarımızı uygulayabilmek için, değişken koşullara uygun değişiklikler yapmamız gerekebilir. Aşırı tepkilerden veya radikal adımlar atmaktan kaçınmamız gerekiyor. Başak, Yay, İkizler veya Balık burçları ufak tefek stres hissederlerse, nedeni bugün Başak burcunda gelişecek olan dolunay olabilir, büyütmemeliler. Ay’ın Pluto ile olumlu, Neptün ve Güneş’le olumsuz görünümü, sabah saatlerinde kandırılmaya veya yanlış kararlar almaya açık olduğumuza, akşam saatlerinde ise, daha güçlü ve kararlı hissedeceğimize dikkat çekiyor. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İlişkilerinizde denge arayışı içinde olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz uğraşlarınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Riskli konulara eğiliminiz olabilir. Gün içinde çalışma hayatınızda aksamalar yaşayabilirsiniz. Karar vermek zorunda kalacağınız durumlar oluşabilir.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İçsel çatışmalarınızın size zarar vermesini istemiyorsanız, duygusallığınızı denetim altına almalısınız. Bugün gireceğiniz toplantılarda çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. Kendi gücünüzün farkında olacağınız bir gün. Çevrenizle ortak duygu paydası içinde buluşmayı denemelisiniz. Sabırlı yapınızı ortaya çıkarmaktan başka çareniz yok.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bu günlerde insanlarla bir arada olmak, ortak amaçlar edinmek size iyi geliyor. Böyle bir ortamda birilerinin motive eden ya da güç veren bir rolünün olması gerekiyor. Geri planda durmayın. Söz sahibi olmanız bekleniyor.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.