Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.04.18 tarihli Boğa burcu yorumu

Bir görüşmede, bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız. Onun vereceği bir haber gelecekte sizin yaşamınızı da olumlu bir biçimde etkileyebilir. Oldukça moralli ve verimli bir gününüzde olduğunuz için, yoğun gelişmelerin kolayca üstesinden gelebileceksiniz. Akşama doğru kalabalık içinde olma ihtimaliniz var. Bu kalabalıkta duygusal çakışmalar sorun yaratabilir.

Aşk:

Romantik ve bol sürprizli buluşmalara hazırlıklı olun. Ama ilişkiniz her şeyin üstünde geliyor. Bugünkü dinamizminiz gönlünüzü de hareketlendirecek. Yoğun beraberlikler içine girebilirsiniz.

İş:

Kariyerinizi geciktirecek duygusallıklardan kaçınmalısınız. Tek sorununuz, iş yerinde kurduğunuz sıcak ilişkileri korumakmış gibi davranıyorsunuz. Beceri ve yetenekleriniz umut verici.

Para:

Kenara para koyacak durumda olmanıza rağmen bir birikiminiz yok. Yakınlarınızın uyarılarına kulak verirseniz, parayla ilgili tartışmaların yok olduğunu göreceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Çevrenizde sağda solda gereksiz yere konuşan birisi var. Kötü niyetli değil ama size ait sırların, bilginiz dışında yaygınlaşmasına engel olmanız gerekiyor.


Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda sabrınız zorlanıyor olabilir veya bazı konularda öfkenizi kontrol edememeye başlamış ya da başlamak üzere olabilirsiniz. Sakinliğinizi korumaya çalışmalı, grup çalışmalarına veya iş birliğine yatkınlığınızı göstermelisiniz.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonunda kendi duygularınızı ve sizi huzursuz edebilecek koşulları anlamaya gayret edin. Bazı elde olmayan anilikler yaşanabilir.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bir takım korkularınızla başa çıkma adına fırsatlar çıkacak bugünlerde. Biraz daha cesaretli olmalısınız. Bazı atılımları siz yapmazsanız sizin adınıza kimse yapamaz. Bunun için aileden birinin vereceği destek sizi besleyecek.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.