Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.05.28 tarihli Boğa burcu yorumu

Bu günlerde güçlü ve şuurlu olmanızı gerektirecek gelişmeler var. Bazı zaaflarınızın farkında olmanıza rağmen, onları gidermek konusunda atıl kalabiliyorsunuz. Abartı hoşgörüler, en belirgin hataları bile gözden kaçırmalar, bu zaafların bir sonucu gibi görünüyor. Sizde şekil değişikliği yapacak birtakım olaylar yakınınızda.

Aşk:

Güvensizliğiniz üzüntünün yanında incinmeyi de getiriyor. Bunu bastırmak istemeniz hiç yeterli değil, mutlaka bastırmanız gerekiyor. Takıldığınız noktaları yoğun duygusallık içinde doğru değerlendiremiyorsunuz.

İş:

İş çevreniz başkalarının yarattığı sorunları sizin çözmenize alışmış gibi. İnsan ilişkilerindeki samimiyetiniz ve pratik zekanızla bu konuda yine de güçlükler çekiyorsunuz. İş yaşamınızda yaşanan bir iletişim sorunu sizin sayenizde çözülecek

Para:

Yakın bir gelecekte, elinize hayallerinizi gerçekleştirecek bir para geçebilir. Ummadığınız bir ödemeyi hiç zorlanmadan gerçekleştirmenin huzurunu yaşıyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Toleransın sınırlarını zorladığınız ilişkinizde, tolerans gösterdiğiniz kişinin hayatı öğrenmesi olanaksız gibi görünüyor.


Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli plan, düzenleme veya projelerin içierisinde niçin yer aldığınızı veya ne yapmaya çalıştığınızı sorgulayabileceğiniz günlerdesiniz. Belli anlaşmalara veya tekliflere onay vermeden önce, olayları net şekilde görmeyi beklemeniz gerekiyor. Flu ortamları içeren birkaç günün içindeyiz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında bir türlü kafamızı toplayamadığımız, dalgınlık, isteksizlik, kararsızlık, uykusuzluk, unutkanlık, yanılma, yanıltılma türünde sorunlarla ve sıklıkla ‘’Kafan nerede?’’ sorusuyla geçebilecek bir haftanın içerisindeyiz. Ancak, bugün için yaratıcılığımız yüksek, hayal dünyamız renkli. Spritüel, felsefik ve mistik konulara açığız. Yani bugün, kısmen de olsa daha akışkan diyebilirim Niobe’ce. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Korku ve endişe duyduğunuz konular gündeminize gelebilir. Ortaklı para konularıyla uğraşabilirsiniz. Finansal konularda yenilenmeye gitmek isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Size kriz yaratacak konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Akşam saatleri daha keyifli geçecektir.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Enerjinizin yüksek olmasına rağmen, Merkür'ün geri hareketinden dolayı maddesel konularda olumsuz üzücü sonuçlara neden olabilir. Atacağınız yanlış bir adım, projelerinizde, işlerinizde ve anlaşmalarınızda istenmeyen noktalara gelmenize neden olabilir. İmkansız gibi görünen düşüncelerin çok da önemli olmadığını görmek, sizi farklı bir sorgulamaya itecektir..

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.