Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.06.02 tarihli Boğa burcu yorumu

Bugün genel olarak huzursuz ve sıkıntılı bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizdeki insanlarla yaşayacağınız sorunlar sizi bir hayli sıkabilir. Evrak işleriniz ya da bazı ziyaretleriniz olabilir. Evrak işlerinizde teknik sorunlar yaşayabilir, ziyaretlerinizde ulaşım sorunları ile karşılaşabilirsiniz.

Aşk:

Sevgilinizle aranızda kalması gereken konuları ailenize ya da çevrenize açmanız sevgilinizi huzursuz edebilir. Bu tip konuları kendi aranızda çözüme ulaştırmalısınız.

İş:

İş yaşantınızı düzene sokmak için gayret gösteriyorsunuz. Özel hayatınızın işinize karışmasına izin vermeyin.

Para:

Parasal konularda cömert davranıyorsunuz. Maddi konularda dostlarınızın size yapacağı yardım tekliflerini değerlendirmelisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün duygusal yaklaşımlarınızda dikkatli olmalısınız. Kırıcı olabilir veya hatalar yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün yatırım konusunda kafanız oldukça işler çalışıyor. Yollardan beklediğiniz maddi kazançların siz sağlayacağı olumlu sonuçlardan yola çıkarak, imkanlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Gizlilik size yakışmıyor. Gücünüzün farkında olmanıza rağmen, bulunduğunuz ortamlarda karşılaşacağınız kişilerle zihinsel çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ortak para kullanımı gerektiren işlerde, belli anlaşmalarda veya bağlayıcı işlerde bir yoğunluk ya da aciliyetler ortaya çıkabilir, ama siz hepsini çözebilecek yetenektesiniz.

Gereken soruları sorun, detayları yakalayın ve inisiyatifi ele almaktan çekinmeyin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Duygusal yönden bağlayıcı koşullar gündeme gelebilir. Ortaklı para konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sabah saatlerinde endişe duyduğunuz konular nedeniyle sürtüşme yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Finansal konularda yenilenme ihtiyacı duyabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinize odaklanmanız sizin için yararlı olabilir. Beklentilerinizi daha net belirleyerek kendinizden emin şekilde hareket etmeye başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi moralli ve yüksek bir enerji ile ifade edeceğiniz, ailenizle zaman geçirebileceğiniz, evinizi düzenleyebileceğiniz, sevdiğiniz değer verdiğiniz insanlarla evinizde eğlenceli oyun partileri düzenleyebileceğiniz neşeli ve keyifli bir zaman dilimindesiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay ortaklaşa para alanlarınızda oluşacak. Ortaya çıkacak bir borç veya para ödemesi sizi sıkıştırabilir. Etrafınızda yaşanacak birtakım olaylar size farklı bir anlayış kazandırabilir.