Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.06.04 tarihli Boğa burcu yorumu

Bugün kendinizle baş başa kalmak isteyebilir, kendi başınıza keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Uzaktan tanıdığınız birisinin, sizinle ilgili pozitif düşünceleri olduğunu öğreneceksiniz. Bu kişiyle yakın bir gelecekte bir iş ilişkisi kurmanız mümkün görünüyor.

Aşk:

Bugün partnerinizle tartışmaya girmekten kaçınmalısınız. Taraflardan birisinin geri adım atması gerekiyor. Hayallerinizin gerçekleşmesini umut ediyorsunuz.

İş:

İş yerinizdeki arkadaşlarınızın sizin enerjinize ayak uyduramadığı için, bugün kendinizi başkalarının işini yaparken bulabilirsiniz. İşinize olan bağlılığınız zaman, zaman özel işlerinizi aksatmanıza neden oluyor.

Para:

Çok istediğiniz bir şeyi satın almaya kalkışmanız, bazı sıkıntılara yol açabilir. Bugün yine harcama yapmakla yapmamak arasında bocalayabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Para işlerinde gündemde olmayan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugünlerde bu konularında bazı koşuşturmalar söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün Ay'ın konumu, sizin olumlu yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Sosyal yaşantınızda kararlı ve istikrarlı bir tablo çiziyor olmanız, doğru yolda olduğunuzu gösteriyor. Çevrenizle istediğiniz iletişimi kurabileceksiniz. Duygusal konularda kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. Birçok arkadaşınız sizinle aynı fikirde olacaktır.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı arkadaşlarınızdan ya da iş birliği yaptığınız kişilerden yardım alabilirsiniz.

Sizi yapmak istemediğiniz şeylere zorlayan kişiler suçluluk hissetmenize neden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi yeni şeyler öğrenme sorumluluğu içinde hissedebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarla ilgili bütünü görmeniz çok daha kolay olacaktır. Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Ev hayatınızla ilgili konulara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Arkadaşlarınızla plan yapmak iyi gelecektir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kadın... Karşı cinsi en iyi yöntemlerle dize getirme gibi becerileriniz var. Arkadaşlarınız sizi aşk, sevgi insanı diyerek lider konumuna oturtabiliyorlar.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde ev ve yerleşime dair işlerinizi tamamlayabilir, sevdikleriniz ve ailenizle görüşmeler yapabilir, akşamüzerinden gece yarısına dek olan zaman diliminde aşk hayatınızda görüşmeler gerçekleştirebilir, buluşma ve görüşmelere gidebilir, çocuklarınıza ve eğlenceye zaman ayırabilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uzak çevre, dış ortamlar, seyahat ya da eğitim konularında yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Daha fazla para kazanmanın koşullarını yaratmaya çalışırken, arada kendinize de zaman ayırmalısınız.