Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.06.05 tarihli Boğa burcu yorumu

Bugün sizin için sürprizlere dolu , hareketli bir gün olacak. Bugün ani bir kararla bütün işlerinizi bırakıp kendinizi başka aktivitelere yönlendirmek zorunda kalabilirsiniz. Ailenize karşı olumsuz tavırlar sergiliyorsunuz ve bugün onlardan bir tepki alabilirsiniz. Sakin olup olayları yatıştırmaya çalışın.

Aşk:

Sevgilinizle çok yoğun bir ilişki içerisine gireceksiniz. Onunla birlikte romantik bir gün geçirmeniz bağlarınızın daha da güçlenmesini sağlayacaktır. İlişkiniz açısından güzel bir döneme giriyorsunuz.

İş:

Bugün iş yerinizde iş arkadaşlarınızdan biriyle çok uyumlu çalışacak ve yapmanız gereken işleri kısa sürede halledeceksiniz. İş yerinizde son günlerde çok güzel işler başarıyorsunuz.

Para:

Elinizdeki parayla yetinebilmeniz sizi yakında ciddi sıkıntılara sokabilir. Biraz daha hırslı davranmalısınız. Paranın herkese ihtiyacı vardır, bunu kabullenin artık.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün karmaşık duygular içine gireceksiniz ve işin içinden çıkmak için bir arkadaşınıza danışacaksınız. İçinizdeki sesinizi dinlemeniz sizin için en iyisi olacaktır.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün Ay'ın konumu, sizin olumlu yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Sosyal yaşantınızda kararlı ve istikrarlı bir tablo çiziyor olmanız, doğru yolda olduğunuzu gösteriyor. Çevrenizle istediğiniz iletişimi kurabileceksiniz. Duygusal konularda kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. Birçok arkadaşınız sizinle aynı fikirde olacaktır.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı arkadaşlarınızdan ya da iş birliği yaptığınız kişilerden yardım alabilirsiniz.

Sizi yapmak istemediğiniz şeylere zorlayan kişiler suçluluk hissetmenize neden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni şeylere açılmak isteyebilirsiniz. Toplumsal olaylardan etkileneceğiniz zamanlar var. Gün içinde ilişkilerde sıkışıklıklar olabilir. Tartışmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Kolayca risk alabileceğiniz bir gündesiniz. Finansal konulara yöneleceğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatlerinde ilişkiler daha akıcı ve keyifli.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Daha fazla kazanma imkanı varken az kazanmayı tercih etmeyin. Bereketli bir dönemle karşı karşıyasınız. Ek gelir fırsatlarını iyi değerlendirin.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde ev ve yerleşime dair işlerinizi tamamlayabilir, sevdikleriniz ve ailenizle görüşmeler yapabilir, akşamüzerinden gece yarısına dek olan zaman diliminde aşk hayatınızda görüşmeler gerçekleştirebilir, buluşma ve görüşmelere gidebilir, çocuklarınıza ve eğlenceye zaman ayırabilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uzak çevre, dış ortamlar, seyahat ya da eğitim konularında yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Daha fazla para kazanmanın koşullarını yaratmaya çalışırken, arada kendinize de zaman ayırmalısınız.