Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.06.07 tarihli Boğa burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Yeni projeler yapabilir ve fikirlerinizi güzel bir biçimde ifade edebilirsiniz. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran bazı durumlar olsa bile kendinizi iyi hissedecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için dikkatinizi yapmanız gereken konulara odaklayacaksınız. Patronlarınız ile aranızdaki ilişkiler sizi zorlasa bile sabırlı davranmayı başarabilirsiniz. Bu arada sizi korkutan konulardan uzaklaşın ve olumlu düşünün. Böylece sorunlar ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz ve hoş teklifler ile karşılaşabilirsiniz.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

Çevreye karşı görevlerinizin yoğunlaşacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Buna karşın, bir çeşit dikkat eksikliği de çekebilirsiniz. Odaklanmayı başarabilirseniz, günün etkileri ile her şeyi hızla tamamlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün insanlar sizi, alıştıklarından daha farklı bir hava içerisinde görebilirler. Ciddiyetiniz ve uzaklığınız, kafanızın önemli meselelerle dolu olmasından ileri gelebilir. İnsanlara durumu izah edin ve beyin jimnastiğini sürdürün.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Siz oldukça zeki ve sezgisel davranıyorsunuz. Empati yeteneğinizi doğru kullanacaksınız.Bu ay, ilginç bir evrensel deneyimden geçiyorsunuz. Sezgisel yeteneğiniz güçlenecek ve olaylara farklı bir boyuttan bakacaksınız. Yine gizli yeteneklerinizi kullanabilme özelliğiniz belirginleşecek. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ne istediğinizi biliyorsanız, istediğinizi alana kadar direnebilirsiniz.

Ýhtiyaçlarınız ve istekleriniz karşılanmadığı sürece ve takdirde, hiç kimseye hiçbirşey ispatlamak veya belli işlere onay vermek zorunluluğunuz bulunmuyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları, bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle, sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşca büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli, farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Olaylar karşısında daha sakin ve dengeli kalmaya çalışmalısınız. Gereksiz inatlaşmalardan uzak kalın.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Evli Boğalar eşinizin yaşadığı sorunlara duyarsız kalmayın. Onun da bir insan olarak hata yapabileceğini, yanlış kararlar alabileceğini unutmayın.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek iş hayatınız ve özel yaşamınızdaki görüşmelerinizde beklediğiniz sonuçları yüzde yüz alamayabilir, iletişim alanında karışıklık yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminde günlük yaşamınızda ve ilişkilerinizde yüksek bir enerji hakim olacağı için sizi dinlendiren, yormayan, pozitif ortamlar ve insanlarla olmanız enerjinizi ve moralinizi yüksek tutacaktır.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün aile hayatınız için daha somut adımlar atacaksınız. Parasal olarak da sağlam ilerlemek önemli olacak. Aile hayatınızda keyfinize diyecek yok. İstediğiniz gibi harcamalarda bulunabilirsiniz.