Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.06.09 tarihli Boğa burcu yorumu

Bugün sizi heyecanlandıran bir haberler alabilirsiniz. İyimser ve anlayışlı bir tavır içinde bulunacaksınız ve böylece tarzınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirmeniz daha kolay olacak. İstediğiniz koşulları oluşturmak için bazı fedakarlıklar yapmanız gerekebilir ve şimdi bunu yapmaya hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz. Saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Çevrenizin sizi ciddiye almasını istediğiniz bir dönemdesiniz ve artık önem verdiğiniz konular için daha fazla gayret göstereceksiniz.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bugün, duygusal açıdan pek parlak başlamayabilir. Ancak, gün içindeki iletişim ve etkileşimleriniz keyfinizi yerine getirecektir. Gerekirse insanlar arasına karışmak için fırsatlar yaratın ve neşelenmeye bakın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Durgun olacağınız bir gün geçirebilecekseniz de, önemli bir grup önünde konuşma veya sunum yapmak sizi canlandırabilir. Bununla ilgili beklenmedik bir fırsat, bir sosyal toplantıda doğabilir.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinizi çevrenize kabul ettirme konusunda oldukça ısrarcı bir tutum izleyecek ve başarılı olacaksınız. İkna kabiliyetiniz yükselirken, her konuda bilginizi arttırma yoluna gidiyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Venüs, sizi çarpıcı ve cazip kılacaktır. Birçok gözün üstünüzde olacağı bir gün yaşayacaksınız.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ani teklifler, davetler, olaylar ya da öneriler daha önce bildirdiğiniz planlarınızda değişiklik yapılmasını gerektirebilir.

Bu durum gelişme ve ilerleme vaat ettiği için yaratacağı rahatsızlığı büyütmemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz, hatta iş hayatımız ve maddi başlıklı konularda şanslara sahibiz ve de akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda türlü olanak ve fırsatı doğru şekilde kullanabiliriz, ama akşamüstüne doğru rüzgar sertleşebilir ve ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla, önemli iş ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var. Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara, kazalara ve gerilime karşı da tedirli olmak faydalı olabilir. Bu esnada, özgürlük arayışımızın artacağı, özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu eklemeyi de unutmada hatırlatmalıyım ’ce. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Hareketli bir gündesiniz. Ticari görüşmeler artabilir. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konular da mücadele edeceğiniz zamanlar var. Gelecek yönünde yeni planlamalar yapabilirsiniz. Gün içinde zihinsel canlılık söz konusu. Cesaret gereken işlere soyunabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BUGÜN aklınız bambaşka yerlerde olabilir. Motivasyonunuzda düşme var. İş hayatınıza bunu yansıtmayın. Bu konuda uyarılar alabilirsiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde iş hayatınızda olumlu görüşmeler yapabilir, güçlü insanlardan destek görebilir, seyahatler edebilir, eğitim hayatınız, davalarınız ve eşinizle diyaloglarınızda istediğiniz sonuçları daha rahat elde edebilir, ilişkilerinizi sevgiyle geliştirebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda değişik düşünceler içinde olabilirsiniz. Karşınıza gelecek fırsatları kullanmak, bu hafta sizin için önemli olacak. Sosyal ortamlarda harcamalarınız gözünüzü korkutmasın.