Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.06.10 tarihli Boğa burcu yorumu

Sabahın erken saatlerinde gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz ve çeşitli hayaller kurabilirsiniz. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve çeşitli projeler yapabilirsiniz. Planlarınızı uygulamak için kuvvetli arzular ile güne başlayacaksınız. Bugün sanatsal faaliyetlerde bulunanlar için verimli bir gün. Ayrıca eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz ve daha önce yapmak isteyip de fırsat bulamadığınız konuları şimdi gerçekleştirebileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Kendinizi hayallere kaptırmayın ve planlarınızı uygulamak için harekete geçin. Bugün sizin için hareketli geçecek ve kendinize olan güveniniz yükselecek.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bugün yaşam, eskisine oranla çok daha aydınlık görünebilir. Tüm sorunlara ve risklere olumlu bir pencereden bakabilirsiniz. Gereğinden fazla iyimser olmayın ve bu durumdan, problemleri yapıcı biçimde çözecek yolları keşfetmekte faydalanın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş yaşamı üzerinde kafa yorarken, yerine getirmenizin beklendiği görevlere odaklanın. Zihninizi meşgul eden bütün düşünceleri bir kenara bırakın. Kendinizi iş yaşamında öne çıkarıp olayların akışının kontrolünü size geçirecek yaklaşımlar belirleyin.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İşinizle ilgili açılımlara ihtiyacınız var. Fakat, düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme konusunda karasızlık çekebilirsiniz. Hırslarınızı canlı tutamıyor ve değişen şartlara hemen uyum sağlıyorsunuz. Bugün, toplumsal konularda yaratıcılığınızı ön plana çıkaracaksınız. Kişisel egolarınızın tatmin sağlayacağı özel günlerden birini yaşıyorsunuz.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcılık gereken işlerinizde veya maddi başlıklı konularda alışılmışın dışında fikirler geliştirmenizde ve olaylara farklı açılardan bakmanızda fayda var.

Ancak, bu esnada ne olursa olsun mantığı elden bırakmamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde belirsizlik veya kararsızlık hakim olsa da, Merkür ve Uranüs arasında oluşan olumlu açı, birkaç gün boyunca, her ilişkimizde olumlu diyaloglar kurmamız ve birbirimizi daha iyi anlamamız için olanak sağlayacaktır. Yaratıcılığımızın artacağı bugünlerde, yaratıcılık temalı işlerde de daha olumlu sonuçlar alınabilir. Orijinal fikirlerimiz ve projelerimiz ön planda. Özellikle akşam saatleri sevgi temalı ilişkileri destekliyor. Başlangıçlar ve bitişler söz konusu olabilir. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi meşgul edebilir. Öğleden sonra maddi kaynaklarınızla ilgili konular daha fazla dikkatinizi çekebilir. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi daha aktif hissedebilirsiniz. Yaratıcılığınızı işlerinize aktarabileceğiniz zamanlar var.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her zaman olduğundan daha temkinli davrandığınız bir dönemdesiniz. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile moraliniz yükselecek ve korkularınız azalacak.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün sabah saatlerinden öğlen saatlerine dek kişisel bakım, kuaför ve güzellik işlerinizi mümkünse öğleden sonraya ertelemeniz ve sabah saatlerinde ilişkilerinizdeki konulara daha pozitif bir bakış açısıyla yaklaşmanız faydalı olacaktır. Öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde, ilişkilerinizde mutluluk veren paylaşımlar, keyifli etkinlikler ve sevdiklerinizle mutlulukla geçireceğiniz bir enerji hakim olacak.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün, her zamankinden daha farklı davranışlar sergilemeniz mümkün. Kafanızdaki planları ailenize aktararak onlardan görüş alabilirsiniz.