Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.06.13 tarihli Boğa burcu yorumu

Duygularınızın derinleştiği bir dönem ve bazı korkularınız uyanabilir. Otoriteyi temsil eden kurumlar, kişiler veya büyüklerinizin sizi engellediğini ve isteklerinizi gerçekleştirmenize izin vermediklerini düşünebilirsiniz. Karşı çıkmak yerine kendinizi gözden geçireceğiniz bir dönemdesiniz. Karamsar ve mutsuz bir tavır içine girmek yerine dikkatinizi isteklerinize odaklayın ve bunun için bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin. Aslında saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkileneceksiniz ve bakış açınızı değiştirmeyi başaracaksınız. Böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı duygusunun da değiştiğini hissedeceksiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bugün, yakın ilişki kurduğunuz kişilerin yapmanızı istediği şeylerin, kendi isteklerinizden daha önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Buna izin vermeyin ve başkalarının sorumluluklarını yüklenmeyin.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Etkiler, sizi, ofis ortamında işbirliği yapmaya itebilir. İyi bir işbölümü ile gerçekten bazı faydalar sağlayabilirsiniz. Uyum ve dayanışma anahtar kelimelerdir. Yine de insanların size yüklenmelerine de izin vermeyin.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Geleneksel olmanızdan dolayı, yenilikler konusunda tereddüt ediyorsunuz. Hırslı yönlerinizi ortaya çıkarmak için kolları sıvamalısınız. Alışkanlıklarınızı zorlayacak herhangi bir nedenden demorilize olabilirsiniz. Araştırmacı yönünüzün atakta olması nedeniyle, sizden saklanan bazı sırları öğrenebilirsiniz. Amaçlarınızda yoğunlaşacaksınız.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde yapacağınız konuşmalarda zamanlama önem taşıyor. Zira, konuşmalarınızı bekleyen kişiler gecikmeniz ya da tam tersi zamansız konuşmanız durumunda farklı düşüncelere kapılabilirler.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ay’ın gün içerisinde boşlukta olması biraz isteksizlik veya kararsızlık yaratsa bile, enerjik ve cesaretle hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Bu esnada, ufak tefek tartışmalara, gerilime, sakarlıklara ya da kazalara karşı minik de olsa dikkat etmek de fayda var. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kafanızda bazı soru işaretleri olabilir. Gereksiz yere acele etmeyin. Kendi duygularınızı anlamaya çalışın.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Dünya yansa umrunuzda değil. Aslında doğru da yapıyorsunuz. Aşk hayatınızdaki keyif veren gelişmeler ekstradan yüzünüzü güldürecek.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 2014 07.11’de Yay burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Etkilerini 3 gün önce ve sonra hissettirecek olan Dolunay zamanında, finansal kaynaklarınızı iyi kullanmanız gerekirken, yurtdışı bağlantılı işlere, eğitimlere ve seyahatlere para harcayabilirsiniz. Bu süreçte eskiye ait sigorta ve vergi borçlarını kontrol etmeniz gereken bir dönem sözkonusu iken, yeni flört ve iş teklifleri alabilirsiniz ancak merkürün geri hareketini hesaba katarak, herhangi bir alanda yenilik yapmak için acele etmemeyi tercih etmelisiniz. Dolunay anı ilişkilerde tansiyonun yükselebileceğini, iş hayatında problemlerle karşılaşabileceğinizi ve olası ameliyatlarınızı mümkünse bir sonraki haftaya ertelemenizi vurgularken, genel sağlık durumunuza özen göstermeniz gereken bir süreç sözkonusu olacak. Dolunay zamanında ilişkilerde tutku ve güç mücadeleleri yükseleceği için, sakinliğinizi korumanız ve olayların üzerine bir süre gitmemeniz faydalı olacaktır.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür’ün düzelmesiyle beraber maddi konularda rahatlamalar görülebilir. Hâlâ Merkür’den aldığınız aldatıcı ve yanıltıcı etkileriniz var. Bu yüzden şartları hep kontrol ederek ilerlemelisiniz.