Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.06.16 tarihli Boğa burcu yorumu

İyimser ve yapıcı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Sevdiğiniz ile birlikte yapacağınız çevre gezileri keyfinizi arttıracak. Ayrıca sorumluluk gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz ve büyüklerinize yardımcı olabilirsiniz. Bugün karamsar duygulardan uzaklaşıp pratik konular ile ilgileneceksiniz. Dikkat gerektiren konularda kafanızı karıştıran durumlar olabilir. Tartışma ortamlarında sakin davranmak için gayret gösterin. Öfkeli ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aslında sabırlı davranabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İçinizi kemiren bazı konular olabilir. Artık bunları insanlara açmalısınız. Size destek verip sıkıntılarınızdan kurtulmanızı sağlayacak süreci başlatabilirler. Ferahlayacağınız dönem bugün başlayabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İşlerinizle ilgili bazı noktalara takılıp kalabilirsiniz. Tüm konsantrasyonunuzu, bu noktaları aydınlatmaya vermeyin. Detaylar yüzünden büyük resmin geri kalanını gözden kaçırma riskine karşı önlem almalısınız.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz. Çevresel ilişkileriniz ve birlikte çalıştığınız kişiler arasında kurduğunuz müthiş bir denge var. Her konuya farklı bir yorum getiriyor onları sıkı bir şekilde, birbirine bağlayabiliyorsunuz.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Farklı farklı ilişkilerinizi ve iş birliklerinizi nasıl yöneteceğiniz veya nasıl ilerleteceğiniz üzerinde düşünebileceğiniz günlerdesiniz.

Ancak, bu esnada çok fazla seçeneğe sahip olsanız bile, ben merkezci düşüncelerden uzak durmanızda fayda var. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Uğraştığınız işlerle ilgili fikirsel anlamda ayrılıklar olabilir. Bu durum tartışmalara neden olabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Bu konuyu daha iyi hale getirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Yönünüzü netleştirmek isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ailenizdeki bazı sorunlar sizi bunaltsada maddi anlamda güç kazanmaya başlayacaksınız. İlişkileriniz varsa yeni gelişmeler yaşayacaksınız.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi topluluklarda sıra dışı ve yüksek bir enerji ile ifade edebilir özellikle iş hayatınızda dikkat çeken isim olabilir, iş görüşmeleri yapabilir, patronlarınız ve kurumlardan destek görebilirsiniz. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerinizde duygusal olarak zorlanma yaşayabileceğiniz bir süreç sözkonusu olacağı için ılımlı davranmalı ve enerjinizi dengelemelisiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda çalışkan, hırslı yönleriniz ortaya çıkabilir. Acelecilikten uzak durun ve anlık sinirlenmelerden kaçının. Anlık para harcamalarına dikkat edin. Dolaşmak ve keyif yapmak sizi çok mutlu ediyor.