Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.06.19 tarihli Boğa burcu yorumu

Bugün duygularınızı denetlemeniz pek kolay değil. Fakat duygusal dalgalanmalar yaşasanız bile kendinize olan güveniniz yükselecek ve daha önce korktuğunuz her ne var ise sizi ürkütmeyecek. Hem güçlü kişiler, hem de saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz. İyimser ve yapıcı tavırlarınız işleri kolaylaştırıyor. Beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacak. İyi değerlendirin. Kariyer yapmak isteyenler için fırsat zamanı ancak her zaman olduğundan daha fazla çalışmanız gerekebilir. Zaten isteğinizi gerçekleştirmek için harekete geçmeniz gerekiyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Çevreye karşı görevlerinizin yoğunlaşacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Buna karşın, bir çeşit dikkat eksikliği de çekebilirsiniz. Odaklanmayı başarabilirseniz, günün etkileri ile her şeyi hızla tamamlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İşlerinizle ilgili bazı noktalara takılıp kalabilirsiniz. Tüm konsantrasyonunuzu, bu noktaları aydınlatmaya vermeyin. Detaylar yüzünden büyük resmin geri kalanını gözden kaçırma riskine karşı önlem almalısınız.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili ilginç gelişmeler söz konusu olacak. Karşılaşacağınız güçlü ve kariyerli bir kişi ile, iş yaşantınızla birlikte aşk yaşantınızı da paylaşabilirsiniz. Bazılarının size olumlu katkıları olacaktır. İş hayatınızla ilgili radikal ve köklü değişimler içinde olacaksınız. Karşınıza birçok fırsat alternatifleri çıkacak. Enerjinizi doğru kullanacağınız anları seçeceksiniz.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konuların ne kadar gerçekçi olduğunu anlayabilecek ve sahte ya da yanıltıcı olanı ayırt edebilecek durumdasınız.

Dolayısıyla, bazı konuların uygunluğu veya yapılabilirliği konusunda kafanızda olumlu veya olumsuz fikirler varsa sezgilerinize güvenerek hareket edebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevgi ve şefkat paylaşımlarına ve yeniliklere açık bir günde olmakla birlikte, özellikle 14.00’a kadar olan zaman diliminde ufak tefek beklenmedik gelişme(uyurken ısrarla çalan kapı veya telefonlar v.b) nedeniyle rahatsız olabilir veya tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Bunun dışında, olumlu diyaloglara açık, doğru ilişki kurmak veya iletişim kanallarından fayda sağlamak için uygun bir gündeyiz. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizdeki olaylar gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Yazışma ve konuşmaların yoğun olduğu bir gündesiniz. Gündelik işlerde ani değişiklikler yaşanabilir. Uğraştığınız işlerde kopmalar olabilir. İlerlemek için çaba sarf edeceğiniz zamanlardasınız. Başkalarının sözlerinden etkilenebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her şeyin en iyisini yaşamak, en iyisine sahip olmak istiyorsunuz. Böyle olmayınca da isyan ediyorsunuz. Hataları hep çevrenizde aramayın.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca sosyal ortamlarda yer alabilir, arkadaş çevreniz ve sevdiklerinizle keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Niyetlerinizin daha çabuk gerçekleşeceğini vurgulayan bugün, kendiniz ve istediğiniz konularla ilgili dileklerde bulunmak ve özel hayatınızda romantik görüşmeler için ideal bir zamandasınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konulardaki düşüncelerinizi iş ve hizmet konularınıza aktarabilirsiniz. Gelecek adımlarınız için karşınıza güzel fırsatlar gelebilir. Yakın çevre iletişiminizde anlık tepkileriniz oluşabilir.