Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.06.20 tarihli Boğa burcu yorumu

İlham ve sezgilerinizin yükseldiği bir gün... İyi değerlendirin ve hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik güzel gelişmeler olacak. Bu arada içinizden yükselen sese kulak verin ve sezgilerinize güvenin. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler farklı boyutlar kazanabilir. İyimser ve anlayışlı olduğunuz bir dönemdesiniz. Böylece sorunlar ile başa çıkabilirsiniz ve sorumluluklarınız size zor gelse bile üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Dostlarınızın sizi onaylaması ve desteklemesi sizi harekete geçirecek.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

Sizi rahatsız eden ufak tefek detaylara artık daha az önem vereceksiniz. Olayların gelişimi de zaten bu detayların fazla belirleyici olmadığını gösterecek. İyimserliğinizi koruyun.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Sizi rahatsız eden ufak tefek detaylara artık daha az önem vereceksiniz. Olayların gelişimi de zaten bu detayların fazla belirleyici olmadığını gösterecek. İyimserliğinizi koruyun.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Venüs, sosyal ilişkileriniz ve aile ile ilgili gelişmelerde olumlu desteğini vermeye devam edecektir. Uyumlu beraberlikler içinde olacak ve bir çok konuda daha anlamlı konuşmalar yapacak ve dostluklarınızı daha da pekiştireceksiniz. Finans Gezegeniniz Merkür'ün, Venüs'le yaptığı uyumlu açı sayesinde bir çok iş imkanı ortaya çıkacak, yakın çevrenizden önemli ve güzel destekler alacaksınız.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı olaylardaki ani ve tuhaf gelişmeler, geçmişle bağlantılı ve aniden ortaya çıkan durumlar ya da ilişkiler sizi şaşırtabilir.

Ancak, ufak bir çaba ve çalışmayla işleri yoluna sokabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle akşam saatlerinde zihnimiz açık ve iletişim yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabiliriz. Enerjiğiz ve ilerlemek istiyoruz. Cumartesi ağırlıklı olmak üzere bu hafta sonu oldukça güzel geçebilir. Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailenizle bir arada olmak ve evle ilgilenmek güzel olabilir. Zevklere, keyiflere zaman ayırabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün zor bir gün geçireceksiniz. Kararsızlıklar içerisinde olacağınız zamanlar sizi bekliyor. Sağlık konusunda sıkıntılarınız var. Parasal açıdan zor bir dönem yaşıyorsunuz. Sabırlı olun.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal konulardaki işlerinizi hızla tamamlayabileceğiniz, maddi fırsatlarla karşılaşabileceğiniz yakın çevre görüşmeleri, sosyal etkinlikler ve davetlerde dikkat çekebileceğiniz pozitif bir zamandasınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün vaktinizin çoğunu evinizde harcamak ve dinlenmek niyetinde olacaksınız. Aşk hayatınızda beklentilerinizi ve arzularınızı olumlu bir şekilde gözden geçireceğiniz bir gün olacak. Keşfetmek ve farkına varmak sizi geliştiriyor.BOĞA BURCU 18 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMUMaddi konulardaki düşüncelerinizi iş ve hizmet konularınıza aktarabilirsiniz. Gelecek adımlarınız için karşınıza güzel fırsatlar gelebilir. Yakın çevre iletişiminizde anlık tepkileriniz oluşabilir. BOĞA BURCU 17 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMUİletişime yönelik işlerde duygusal tavırlar söz konusu olacak. Düşüncelerinizde her şeyin derinine inmek isteyeceksiniz. Sosyal ortamlarınızda arkadaşlarınızla doğru iletişim kurarak başarıya ulaşabilirsiniz. BOĞA BURCU 16 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMUYeni parasal kazançlar, maddi konularda yeni adımlar ve kararlar gündeme gelebilir. Önünüzdeki 15 gün boyunca atılımlarınızın sonuçlarını kalıcı bir duruma sokabilirsiniz. BOĞA BURCU 14 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMUMaddi konularda çalışkan, hırslı yönleriniz ortaya çıkabilir. Acelecilikten uzak durun ve anlık sinirlenmelerden kaçının. Anlık para harcamalarına dikkat edin. Dolaşmak ve keyif yapmak sizi çok mutlu ediyor.