Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.06.27 tarihli Boğa burcu yorumu

Eviniz, iş yeriniz ve yakınlarınız ile ilgilenebilirsiniz. Daha önce ihmal ettiğiniz veya tembellik ettiğiniz işleri yapmak için şimdi hevesli olabilirsiniz. Eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve uzaklarda yaşayan yakınlarınızı arayabilirsiniz. Bugün kendinizi keyifli hissedeceksiniz ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran durumlar olabilir fakat siz kendinizi rahat hissedecek ve rahat davranacaksınız. İyimser tavrınız, çevrenizdeki önemli kişileri etkileyecek ve beklediğiniz yardımı alacaksınız. Özellikle saygın çevreler sizi destekliyor.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

İletişimi ön planda tutarak yararlar sağlayabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı insanlar gereğinden fazla konuşuyorlarmış gibi gelebilir. Yine de onlara kulak verin ve konuşmaları yönlendirin. Çok şey öğrenebilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugünkü fırsatlar, bir başka kişi sayesinde önünüze gelebilir. Bu nedenle işbirliği ve ortaklığa yönelin. İşbirliği yapacağınız kişinin, tek başına altından kalkamayacağı için kaçıracağı şansları birlikte değerlendirebilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi rahat bir şekilde ifade ettiğiniz için, çevreniz oldukça kalabalık olacak. Arkadaşlarınızla sosyal organizasyonlar içinde olacağınız bu günde, girişimciliğiniz ön plana çıkıyor. Bazı davranışlarınız tepki alabilir fakat siz bildiğinizden şaşmamalısınız.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ailenizi veya iş hayatınızı ilgilendiren yeni başlıklarda ortaya çıkan konulara veya düzenlemelere hassasiyetle ve detaycı şekilde yaklaşmanız gerekiyor.

Olaylara yepyeni bir açıdan yaklaşmak çözümün önemli bir parçası olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün karşınızdakilerin duygusal durumları ile daha çok ilgilenebilirsiniz. Yakın ilişkilerinizde hassasiyetler olabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinize odaklanmanız sizin için yararlı olabilir. Beklentilerinizi daha net belirleyerek kendinizden emin şekilde hareket etmeye başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 11.07’de Yengeç burcunda gerçekleşecek olan ve etkisini üç gün önce ve sonra hissettirecek olan Yeni ay ile birlikte, uzun zamandır hayal edip beklediğiniz haberleri alabilir, yakın çevrenizden destek görebilir, seyahat edebilir, ev ve yerleşime dair problemlerinizi giderebilir, toplantılar ve sosyal çevreden yana şanslar elde edebilir ve ilişkilerinizde kaliteli iletişim kurarak şartları iyileştirebilirsiniz. Bu yeni ayın sizin için anlamı teklifler, fırsatlar ve hayallerin gerçekleşmesi şeklindedir. Yeni ay anında etkin olan Uranüs Mars karşıtı, sorunlu devam eden ilişkiler ve çalışma hayatı açısından bitirme etkisi verirken, genel sağlık durumunuzda ani gelişmeler yaşayabileceğinize işaret etmekte.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, özel hayatınıza veya ortaklı işlerinize daha fazla vakit ayıracaksınız. Ortaklaşa işlerinizde iletişiminizi hızlandıracak, önemli konuşmaların devreye girdiğini göreceksiniz. Yakın çevrenizin planları sizi hareketlendirebilir, moralinizi yukarıya çekebilir.