Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.07.19 tarihli Boğa burcu yorumu

Sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli zaman. Yeni projeler yapabilirsiniz ve ideallerinize ulaşmak için çeşitli araştırmalar içinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile yapacağınız organizasyonlar keyfinizi yerine getirecek. Fikirlerinizi ortaya koyabilir, ikna edici ve etkileyici olabilirsiniz. Bugün alacağınız bazı haberler hayal gücünüzü uyandırabilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu arada dikkatinizi çeken detaylara takılı kalmasanız iyi olacak. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar çok ayrıntılı düşünebilirler. Aslında ayrıntı gerektiren işler yapanlar için uygun zaman. Fakat detayların içinde kaybolmamaya özen göstermeniz gerekiyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Duygularınızın güçleneceği bir gün geçirmeniz mümkündür. Bazı duygusal hareketlenmeler, dikkatinizi iç dünyanıza çevirmenizi sağlayabilir. İkili ilişkiler de sizi diğer taraftan dış dünyaya yöneltiyor olabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kendi başınıza hareket etmeyi isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak günün etkileri, çalışma grupları içerisinde daha büyük başarılar kazanmanızı sağlayabilir. Gruplara liderlik de edebilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bilgi toplamaya çalışmanın faydasını görebileceğiniz hafta sonu. Konuşulanlara kulak vermeli ve etrafa daha dikkatli bakmalısınız.

Doğru dürüst bilgi sahibi olmamanız durumunda sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler söz konusu olabilir. Diğerlerinin söylediklerine göre değil, kendi bildiklerinize göre hareket etmeniz gerekli. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay, eğlenceli aktivitelerle zaman geçirme arzumuzu arttıracak, bizi sosyalleştirecektir. Kendimizi zinde, aktif ve keyifli hissedeceğimiz, çevremizdeki kişilere karşı verici ve cömert davranabileceğimiz bir gündeyiz. Ancak, akşam saatlerinde Satürn etkisiyle kendimizi kısıtlanmış veya huzursuz hissedebiliriz veya belli belirsiz bir stres yaşanabilir o kadar. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sevdikleriniz ve çocuklarınızla ilgili konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Yaratıcı konularda daha aktif olabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı geldi. Farklı fikirlere ve insanlara açık olmalısınız.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde genel motivasyon ve sağlık durumunuza özen göstermeniz gereken, kişisel gelişim ve enerji çalışmalarından faydalanabileceğiniz, kadınlarla ilişkilerinizde stresli geçirmeye aday olan bir zaman sözkonusu iken, gün içinde her türlü ilişkinizde önceliği kendinize vermeniz faydalı olacaktır.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün ailenizle olmak, varsa evinizin dekorasyonu, boya, badanası, tamiratıyla uğraşmaktan zevk alacaksınız. Çevrenize karşı esnek davranmak size çok şey kazandırabilir. Ertelediğiniz planlarınızı hayata geçirmek için bugün tam zamanı.