Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.08.18 tarihli Boğa burcu yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. En azından duygusal gerilimden uzaklaşacak ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bu arada tahammülsüz ve sabırsız olabilirsiniz ve beklentileriniz hala çok yüksek olabilir. Fakat kendinizi duygulara kaptırmayacak ve mantıklı davranacaksınız. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli zaman... İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve hayallerinizi gerçekleştirmek için yeni projeler yapabilirsiniz. Bugün alacağınız haberler ve teklifler sizi harekete geçirecek.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bazı ailevi meseleler, zamanınızın büyük bölümünü evle ilgili konulara ayırmanızı sağlayabilir. Zamanınızı ailenize ayırmak sizin seçiminiz de olabilir. sorunlarla uğraşmayı değil, birlikte olmayı hedefleyebilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İleriki günlerde, iş dünyasında iki kişi arasında bazı anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanabilir. Arabuluculuk etmeye niyetlenirseniz sakin kalın. Kendinizi riske atmayın; tarafsız olun ve orta yolu bulun.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İşinizle ilgili sorular kafanızı kurcalıyor. Her an iş sorunlarıyla boğuşmak sizi yoruyor, Fakat sonuç istediğiniz gibi olunca, keyfiniz hemen yerine geliyor. Bugün olaylara daha derin bakmayı isteyeceksiniz. Geçmiş ve gelecek arasında kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Gücünüzün farkında olmak size önemli boyutlar kazandıracak.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda ilerlemenizi, tanınmanızı veya kabul görmenizi sağlayacak çok sayıda fikriniz olabilir.

Bir taraftan bu konuda gerekli araştırmaları veya çalışmaları yaparken, diğer taraftan bunların bilinmesini sağlayacak kişilerle irtibata geçebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Resmi ve kurumsal işlerle uğraşabileceğimiz, detaylı işlere yatkın, sistemli hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Gün, doktor randevuları, sağlık başlıklı işler, muhasebe, bilgisayar işleri için uygundur. Mide hassasiyetleri yaşanabilir. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. Bugün yeni sorumluluklar almak içi kendinizi hevesli hissedebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla iletişiminizde dikkatli olmanızda fayda var, ani değişiklikler keyfinizi kaçırabilir. Daha fazla aksiyon almanız gereken zamanlarda olabilirsiniz. İşlerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kişisel gücünüzü karşı tarafa aktarabileceğiniz ve iş birliklerin önem kazanacağı bir gün. Hiçbir şekilde engellere takılmak istemiyorsunuz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca yeteneklerinizi ve enerjinizi en iyi şekilde sergileyebilir, bulunduğunuz ortamlarda ışığınızla kolayca fark edilebilir, öne çıkabilirsiniz. Görüşmelerinizin başarılı geçebileceği bugün, yakın çevreniz ve sevdiklerinizle keyifli sosyal ortamlarda yer alabilir, görüşmeler yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yaratıcılığınız iyi çalışacak, sanatla, tiyatro ve eğlence sektörüne dayalı her tür işiniz için konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Bir yandan da sevdiğinize karşı sorumlu olacaksınız. Eğlence alanlarınıza harcamalarınız artabilir.