Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.08.19 tarihli Boğa burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve sorumluluklarınız ile ilgileneceksiniz. Bu arada isteklerinizin değiştiğini düşünebilirsiniz. Karşılaştığınız kişilerin davranışlarını dikkatle inceleyebilirsiniz ve daha önce sizi rahatsız etmeyen bazı konulardan rahatsız olduğunuzu anlayabilirsiniz. Aslında toplumsal değerler ve önemsediğiniz kişilerin davranışları üzerinizde baskı duygusu uyandırabilir ve içinde bulunduğunuz koşulları tamamen değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu arada bazı ortaklıklarınızı bitirebilirsiniz veya yeni ortaklıklar kurmaya hevesli olabilirsiniz. Eski isteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bugün de çevrenize karşı sahip olduğunuz sorumluluklarınız nedeniyle yoğun geçebilir. Yine de bunları yerine getirmek için istekli olmanız, çevrenin size bakışını daha da olumlu kılacaktır.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kariyerde ilerlediğiniz yönü değiştirebilecek bir fırsat doğabilir. Yeni bir bölümün yönetimi size teklif edilebilir veya prestijli isimlerin sizinle ilgilendiğini fark edebilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ailenizin bazı masraflarına katkıda bulunmak isteyebilirsiniz. Kendi gücünüzü sevdiklerinizle paylaşmak niyetindesiniz. Sevdiklerinizle ortak kararlar alacaksınız. Özellikle baba menşeli olayların gündem kazanması sonucunda; bazı sorumluluklarınız artacak, çeşitli parasal konular ve olaylar, gün içinde yerlerini alacaktır.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Birkaç ay önce devreye sokulmuş bazı plan, iş ya da konular herneyse biraz hız arttırmaya ya da manevra değişikliği yapmaya ihtiyaç duyuyor olabilir.

Yapılacak düzenlemeler veya anlaşmalar esnasında ne kadar gayret gösterir ve samimi olursanız, olaylar o kadar kabul edilebilir bir hal alacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ýkili ilişkiler ve iş birlikleri açısından oldukça güzel ve sürprizlere açık birkaç günün içerisindeyiz. Yeni karşılaşmalar, eski ilişkilerde hareketlilik veya geçmişe dönük ilişkilerde sorunların tekrar ele alınması türünde gelişmeler yaşayabiliriz ya da yaratıcılık gerektiren işlerde oldukça keyifli sonuçlar ortaya çıkabilir. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. Bugün yeni sorumluluklar almak içi kendinizi hevesli hissedebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla iletişiminizde dikkatli olmanızda fayda var, ani değişiklikler keyfinizi kaçırabilir. Daha fazla aksiyon almanız gereken zamanlarda olabilirsiniz. İşlerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hakimiyeti elinizde tutmaya çalışıyorsunuz. Size sorular sorulmasından hoşlanmıyorsunuz. Ama sevginizin ömrünü olur olmaz şeyler için tüketmemelisiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca yeteneklerinizi ve enerjinizi en iyi şekilde sergileyebilir, bulunduğunuz ortamlarda ışığınızla kolayca fark edilebilir, öne çıkabilirsiniz. Görüşmelerinizin başarılı geçebileceği bugün, yakın çevreniz ve sevdiklerinizle keyifli sosyal ortamlarda yer alabilir, görüşmeler yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün sağlığınıza özen göstereceksiniz. Alışkanlıklarınızda dengeli davranmak önemli olacak. Keyfi yüksek birkaç günün ardından, kafanız yapılması gerekenlere takılı olabilir.