Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2015.12.24 tarihli Boğa burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hoş fırsatlar ile karşılaştığınız bir dönemdesiniz. Saygın çevreler sizi destekliyor ve dikkatinizi kariyere odaklayabilirsiniz. Tarzınız ve olaylara bakış açınız tamamen değişiyor. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor. Günün ilerleyen saatlerinde güçlü ve etkileyici kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve etki meydana getirecek hayaller ve ideallere odaklanacaksınız. Bugün hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir zaman. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde düşünceleriniz derinleşebilir.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenizdeki kişiler, çözüm bulamadıkları sorunlarını sizi açabilirler. Onları dinlerken dikkatinizi yoğunlaştırın. Çözüm önerilerinizin isabetli olma ihtimali çok yüksek. Bu dostluklarınızı da perçinleyecek sonuçlar getirecektir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Önümüzdeki günlerde bir geziye çıkmanız istenebilir ve bu talep size bugün ulaştırılabilir. Bavulunuzu toplayıp sunumunuzu gözden geçirebilirsiniz. Kendinize güvenin, olumlu sonuçlar alacaksınız.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün erken saatlerinde planlarınızda değişiklikler olabilir. Gün içinde yaratıcılığınızı kullanabileceksiniz. Parasal konular gündeminize gelebilir. Gün içinde alım satım işleriyle uğraşabilirsiniz. Bugün abartılı harcamalardan kaçınmalısınız. Akşam saatlerinde tartışmalı durumlar söz konusu olabilir. Sakinliğinizi korumaya çalışın.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Plan yapıyor ama uygulamaya koymakta çok zorlanıyorsunuz. Kendinizi üşengeçliğin pençesine bırakmak yerine strateji içerisinde olmalısınız.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün hedeflerinize yönelerek, iş ve kariyer hayatınızda neler planladığınızı gözden geçirmek ve organizasyonlar düzenlemek için ideal bir gün. İkili ilişkilerinizde mesafeli ve soğuk görünebilirsiniz, bu sebeple değer verdiğiniz insanlara duygularınızı açmanızda ve sevginizi belli etmenizde bugün için fayda var. Patronlarınız ve sizden yaşça büyük kişilerle ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, mevcut ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyacak bir evlilik veya nişan teklifi alabilirsiniz. Partnerinizle oldukça romantik etkileşimleriniz var. Hayat sizi birçok açıdan destekleyecek.