Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2016.01.06 tarihli Boğa burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için acele etmeyip olayları ağırdan almanız mümkün. Ancak derinlerden yükselen sabırsızlık sizi rahatsız edebilir. Meraklı ve araştırmacı bir tavır içine girebilirsiniz. Özellikle herkese anlatılmayan gizli tutulan belgeler, kayıtlar, açılmamış dolaplar veya sandıklar ilginizi çekecek. Tarihi olayların iç yüzünü araştırabilirsiniz ve ilginç bilgilere ulaşabilirsiniz. Dikkatli ve tedbirli davrandığınız konu ile ilgili öğrenecekleriniz bakış açınızı değiştirebilir ve korkularınız ile başa çıkabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Eşiniz, partneriniz veya en yakın arkadaşınıza bol zaman ayıracağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bu kişinin çok beğendiği bir ürünü alıp sürpriz yapma düşüncesi de gün içindeki neşeli ortamı destekleyebilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Ortağınızla telefon üzerinden maddi içerikli konuşmalar yapabilirsiniz. Önümüzdeki günler içerisinde maddi kaynakları ve finansman yollarını tekrar gözden geçirmek için bir toplantı düzenleme kararı alabilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşinizle ilgili konular sizi oyalayabilir. Sorumlu olduğunuz konularda bitişler olabilir. Ortaklı konularda karar vermek için doğru zaman olmayabilir. İkili ilişkilerinizde aldatıcı olaylar yaşanabilir. Siz bu durumu ön görmekte zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde koşullar daha akıcı. Zevk aldığınız işlerinize zaman ayırabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendisini yenilemek isteyenler için uygun fırsatların çıktığı bir dönem ancak güç mücadelesi yapmayın. Güçlü kişileri karşınıza almamaya çalışın.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili geçici kaygılar hissedebilir, enerjinizi tam olarak ortaya koyamayabilirsiniz. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek, ilişkiler konusunda fırsatlar elde ederken, daha kaliteli iletişim kurabilir, teklif ve davetler alabilir, kaygılarınızın yerini güvene bıraktığını fark edebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Otorite figürleriyle, patronlarınızla, beraber iş yaptığınız insanlarla yanlış anlaşılmalara açıksınız. 8 Ocak’a kadar önemli kariyer değişimlerinden uzak durmalı, anlaşmalardan kaçınmalısınız.