Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2016.02.10 tarihli Boğa burcu yorumu

Sabahın erken saatlerinde gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz ve çeşitli hayaller kurabilirsiniz. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve çeşitli projeler yapabilirsiniz. Planlarınızı uygulamak için kuvvetli arzular ile güne başlayacaksınız. Bugün sanatsal faaliyetlerde bulunanlar için verimli bir gün. Ayrıca eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz ve daha önce yapmak isteyip de fırsat bulamadığınız konuları şimdi gerçekleştirebileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Kendinizi hayallere kaptırmayın ve planlarınızı uygulamak için harekete geçin. Bugün sizin için hareketli geçecek ve kendinize olan güveniniz yükselecek.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

Başka insanlarla ortaklaşa kullanmakta olduğunuz maddi kaynaklar hakkında bazı düşünceleriniz olabilir. Bu düşüncelerin fazlasıyla iyimser olmasını engelleyin. Orta nokta bulmaya özen gösterin.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Parasal konularla ilgili olarak istikrarlı bir program yapmanız ve ılımlı bir tutum sergilemeniz gerekebilir. Kararları da tek başınıza almaktan kaçının ve herkesin onayladığı hamlelere yönelmeye önem verin.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gelecek planlarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Aynı sosyal çevreden kişilerle görüşebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yeni görevler eklenebilir. Öğlen saatlerinde değişen olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Gün içinde farklı konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Fakat koşullar istediğiniz gibi ilerlemeyebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Aşk ilişkileri zamanla gelişir ancak siz çok sabırsızsınız. Beğendiğiniz kişiye karşı hemen vaatler verirseniz onları yerine getiremeyebilirsiniz. PARA: Son günlerde maddi açıdan çok bereketlisiniz. Bu bereketinizi gören kişiler tarafından kıskanılabilirsiniz. SAĞLIK: Mide bulantıları ve grip sizin için bugünlerde olası. Mide bulantılarınız işinizdeki konsantrasyona engel olabilir.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca bulunduğunuz her ortamda kendinizi göstermek ve ön planda olmak için fırsatlarınız varken, eğer problemli giden bir ilişkiniz varsa bugün problem yaşayabilirsiniz. Enerjinizi spora, yeni insanlarla tanışmaya ve çalışmalarınıza yönlendirmeniz faydalı olacaktır.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayata bakış açınız esnek olabilir. Kalbi boş olanlar çok güzel gelişmeler yaşayabilir. Seyahat, medya, ticaret alanlarında ve yabancılarla yapılacak işlerde güzel şanslar yakalayacaksınız.