Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2016.03.29 tarihli Boğa burcu yorumu

Alacağınız haberler hayal gücünüzü uyandıracak ve ideallerinizi gözden geçireceksiniz. Bugün hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli zaman... Ayrıca sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı duygusundan uzaklaşabilirsiniz. Gün içinde alacağınız teklifler sizi heyecanlandırabilir. Arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz ve projelerinizi anlatabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız. Bu arada eski fikirlerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Enerjiniz doruk noktasında olabilir ve özellikle aile yaşamıyla ilgili tüm sorunları bir kalemde çözebileceğinizi düşünebilirsiniz. Kararlı olun ama bu kadar atılgan olmayın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Etkiler, sizi, ofis ortamında işbirliği yapmaya itebilir. İyi bir işbölümü ile gerçekten bazı faydalar sağlayabilirsiniz. Uyum ve dayanışma anahtar kelimelerdir. Yine de insanların size yüklenmelerine de izin vermeyin.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklı konularda konsantrasyon gerektiren olaylar yaşanabilir. Finansal işlerinizde yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Banka işlerinizi toparlamak için uygun bir gün. Başkalarının katılımıyla ortak konuları çözme yoluna gidebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmak adına önemli görüşmeler yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Karşınıza çıkan her insanla tartışmaya açık duruyorsunuz. Kendinizi kanıtlamanın yolu bu değil. İşinizi gücünüzü düşünüp zorda kalmayın.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında ruhsal olarak gerginlikler hissetmeniz, kendinizi tam olarak ifade edememe durumunuz normal olacaktır. Başta aile ilişkileri olmak üzere, ikili ilişkilerinizde gerginliklere açık bir zamandan geçmekte olduğunuz için daha sabırlı ve anlayışlı davranmaya, olayları zamana bırakmaya ihtiyacınız olacak. Ayrıca burada size karşı gizli düşmanlık besleyen, sizden bir şeyler saklayan insanları da daha net görebileceksiniz. Ailenizdeki erkeklerin özellikle gündem konusu olabileceği bu yeni ay haftasında yasadışı ortamlarda bulunmamanız önemlidir. Olumlu etki ise, ikili ilişkilerde eğer sabırlı ve anlayışlı davranırsanız sizin için yeni fırsatların hayatınıza girmesi ve varolan ilişkilerinizi geliştirebilmeniz şeklinde gelişecektir.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Değişik olaylar üzerinizde gerginliğe neden oluyor. Sebebini bilmeseniz bile kontrol edemediğiniz şeyleri pek sevmiyorsunuz. Bugün, ortaklaşa para konuları üzerine eğilebilirsiniz.