Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2016.04.03 tarihli Boğa burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Katılacağınız davet ve organizasyonlarda fikirleriniz ile çevrenizi etkilemeniz mümkün. Fakat düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve büyüklerinizin davranışlarını baskı olarak algılayabilirsiniz. Karşılaştığınız olayları ve otoriteyi temsil eden kişileri yapmak istediklerinizi gerçekleştirmenize engel olarak algılayabilirsiniz. Ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için aslında alıştığınız düşünce biçimini ve eski tarzınızı değiştirmeniz gerekiyor. Bu arada meydana gelen olaylar tarzınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Şayet sabırlı ve dirayetli davranmayı başarabilirseniz, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bugün, duygusal açıdan pek parlak başlamayabilir. Ancak, gün içindeki iletişim ve etkileşimleriniz keyfinizi yerine getirecektir. Gerekirse insanlar arasına karışmak için fırsatlar yaratın ve neşelenmeye bakın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Durgun olacağınız bir gün geçirebilecekseniz de, önemli bir grup önünde konuşma veya sunum yapmak sizi canlandırabilir. Bununla ilgili beklenmedik bir fırsat, bir sosyal toplantıda doğabilir.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eğer alışveriş yapmayı planlıyorsanız, harcamalarınızda oldukça cesur davranabilirsiniz. Başkalarından destek bulmakta zorlanmayacaksınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Neşelisiniz. Herkesi güldürebilme yeteneğiniz sizi bile şaşırtıyor. İşinizde beklenmedik bir değişimle sarsılabilirsiniz. Ancak büyüttüğünüz kadar önemli bir sorun olmayacak.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve partneriniz, dostlarınız, ortaklarınızla görüşmelerinizde yanlış anlaşılmalar, iletişim hataları ve genel bir motivasyon düşüklüğüne açık bir zamandan geçerken, 16.00 sonrasında iletişim yetenekleriniz ve kişisel motivasyonunuz yükseleceği için ilişkilerdeki paylaşımlarınızı daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızda şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz, bu da üzerinizde sinir yapabilir. Yine de sakinlik ve aktiflik arasında güzel bir köprü kurabilirsiniz.